Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

Mivolis

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2022. április 12.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Megújult változat!

Az étrend-kiegészítő kapszula cinket, biotint, rezet, különböző B-vitaminokat (pl. folsavat és pantoténsavat) és szelént tartalmaz.

• A cink fontos nyomelem és számos enzim alkotórészeként hozzájárul a haj és a köröm normál állapotának fenntartásához.
  • A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban, illetve a haj és a bőr normál állapotának fenntartásában.
  • A szelén szerepet játszik a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelmében és a haj normál állapotának fenntartásában.
  • A réz segíti a haj normál pigmentációját.
  • A B-vitaminok kiegészítik és segítik egymás működését, valamint a B1-, B2-, B6-, B12-vitaminok, a biotin, a niacin és a pantoténsav részt vesznek a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kincso3

2022. június 21.

Jaj gyerekek.. mire észbe kaptam, hogy ez okozza a gyulladt pattanásokat , már tele lett a fejem ismét a szépségekkel… sajnos a biotinnal vigyázni köll..az egy csillagot csak azért adom, mert 0-át nem lehet :D hajammal egyébként semmit nem csinált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Vadoccka

2022. május 27.

Az egyetlen hajnövesztő, ami valaha bevált, igen ám, de olyan hasmenésem van tőle, amivel lehetetlen együtt élni. Most kipróbálom a kovaföldes társát, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 27.

barbcsika

2022. május 3.

Kb fél éve szedem 8cm-t nőtt a hajam, eddig ez vált be legjobban, bár mellettem szedek még ugyanúgy dm-es kovaföldet is, lehet egyszerre a 2 hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

szabofannika0215

2022. április 15.

Első pár napban hányingerem volt tőle, de elmúlt. Szembetűnően hosszabb lett a hajam, nekem hajhullással nincs problémám, így erről nem tudok nyilatkozni. Szerintem megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Tbogi1106

2022. április 15.

A hajhullást ugyan valamennyire megállította, de nekem pattanásokat okozott, így sajnos abba kellett hagynom a szedését:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Regi1

2022. április 12.

A tél miatt nagyon hullott a hajam. Ezt a vitamint kezdtem szedni. Mindennap 1-et, étkezés közbe. Mire a doboz végére értem a megállt a hajhullás. Konkrétan hatásosabb, mint a revalid. Töredék áron. Most már 1200 ft körül van. 2 hónap szünet után én biztos, hogy újra veszem. Már vettem a húgomnak és anyukámnak is.

Upd.: Itt a tavasz, újra hullik a hajam. Megint csak ehhez a szuper vitaminhoz nyúltam. Tényleg segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

Nemtudoommm

2022. március 28.

Most fogy el az első adag... a hajam állapota sokat javult viszont nagyon sok gennyes pattanásom lett tőle.. nemtudom ilyen áron meg e éri.. itt nem 1 2 pattanásról van szó 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 28.

Rzsaanett

2022. március 20.

Lassan 2 hónapja szedem, és meglehetősen jó kis vitamin, Az ára szuper és kedvező, örülök hogy ennyiért bőven 2 hónapra elegendő szem van benne ( 60 db/minden napra 1 db). Egy hónapig mellette sörélesztőt ettem.
Tudni kell, hogy az én hajam váll alattig érő, utoljára december vége fele festett vörös. Extra vékony szálú, de a sok festés miatt már töredezett, lassan növő hajam volt.
Ami változást vettem észre:
-január óta szépen növöget a hajam (csodát nem kell tőle várni, de azért január óta olyan 4-5 centit nőtt a hajam :), szóval wow!)
-rengeteg baba hajam lett, konkrétan össze vissza állnak a fejem tetején és a hajzuhatagomon lefele menet
-fényesebb lett a hajam
-a körmeim atom erősek lettek
-az ekcémás bőrömet kordában tartja
-a száraz bőröm mellett nem vettem észre, hogy több pattanást okozott volna
- a hajhullás egy részét megállította

A negatívuma, hogy folyton éhes vagyok, ezért mínusz egy csillag. :D

Emellett újra fogom venni, mert úgy érzem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 20.

Ami változást vettem észre:
-fényesebb lett a hajam
-a körmeim atom erősek lettek
-az ekcémás bőrömet kordában tartja
-a száraz bőröm mellett nem vettem észre, hogy több pattanást okozott volna
- a hajhullás egy részét megállította

A negatívuma, hogy folyton éhes vagyok, ezért mínusz egy csillag. :D

Emellett újra fogom venni, mert úgy érzem megéri.

luiza.the.pug

2022. március 14.

Ősszel nagyon elkezdett hullani a hajam, ezért kezdtem el szedni.
A hajhullás nagyjából másfél hét alatt minimálisra csökkent, pedig nem szedtem minden nap (diétáztam és féltem, hogy nagyon megnöveli az étvágyam).

Rengeteg erős, vastag babahaj jelent meg. A halántékom viszonylag kopasz volt korábban és csak gyengécske szőke hajak voltak ott, de ettől teli lett sötétbarnákkal (az a saját hajszínem)

Hogy a hajnövekedést serkenti-e, arról fogalmam sincs, nekem így is nagyon hosszú a hajam, szóval nem növesztésre vettem.
A körmeim megerősítésében is szerepet játszhatott, tavaly egész évben gyengék és töredezők voltak a körmeim, mostanra pedig kifejezetten erősek.

Szerintem jó cucc, pláne ennyi pénzért.
Aki a hízástól fél, annak azt ajánlom, hogy másfél- vagy kétnaponta vegyen be egyet, így is hatékony (és tovább kitart)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

Ősszel nagyon elkezdett hullani a hajam, ezért kezdtem el szedni.

Szerintem jó cucc, pláne ennyi pénzért.

bleauwsy

2022. március 8.

Sajnos nem vettem észre hatását, az étvágyamat nagyban növelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 8.

Sajnos nem vettem észre hatását, az étvágyamat nagyban növelte.