Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

Mivolis

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2021. április 1.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Megújult változat!

Az étrend-kiegészítő kapszula cinket, biotint, rezet, különböző B-vitaminokat (pl. folsavat és pantoténsavat) és szelént tartalmaz.

• A cink fontos nyomelem és számos enzim alkotórészeként hozzájárul a haj és a köröm normál állapotának fenntartásához.
  • A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban, illetve a haj és a bőr normál állapotának fenntartásában.
  • A szelén szerepet játszik a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelmében és a haj normál állapotának fenntartásában.
  • A réz segíti a haj normál pigmentációját.
  • A B-vitaminok kiegészítik és segítik egymás működését, valamint a B1-, B2-, B6-, B12-vitaminok, a biotin, a niacin és a pantoténsav részt vesznek a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.

morvaieszter

2021. május 4.

A hajhullást szinte egy hét alatt megállította nálam, szerintem nagyon jó, ha tényleg csak egy kis vitaminhiány áll a probléma hátterében, viszont sajnos nekem is apró pattanásokat okozott az arcom mindkét oldalán, pedig abszolút nincs problémás bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

izabella73

2021. május 1.

Nekem 4 hónap kellett mire észre vettem valami változást a hajam állapotán.Sűrűbb, vastagabb szálú, kevésbé toredezik es nem hullik annyira. A körmöm eddig is erős volt igy azon változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Nessy

2021. március 30.

Olcsó és hatásos! Most fejeztem be egy kúrát (egy doboz/két hónap), csökkent a hajhullásom és erősebbek, fényesek a körmeim. Szerintem bármelyik agyonreklámozott gumivitaminnál többet ér.

Igen, a B-vitaminok étvágynövelő hatásúak, nem hízlalnak önmagukban, csak ha ténylegesen többet eszünk. Én már egy éve diétázom, szépen le is fogytam, de van még 5 kg amitől szeretnék megszabadulni. Ebben a két hónapban nehezebben ment a fogyás, mivel időről-időre jóval éhesebb voltam, mint korábban és volt, hogy nem tudtam ellenállni (egy év alatt azért már elég jól megszoktam, hogy miből mennyit ehetek, nem kívántam az édességet, nasikat, sajnos nagyobb B-vitamin bevitelnél már nem mindig elég az akaraterő).

Pattanásaim eddig is voltak néha-néha, így nem tudom a vitaminra fogni, bár előjött a kúra alatt néhány csúnyább is, ami már nem igazán jellemző a bőrömre.

Minden reggel az első dolgom volt bevenni a kapszulát, 1-2 alkalommal éreztem enyhe émelygést, de eddig nem kötöttem össze a kettőt.

Mindent egybevetve, egy csillagot fogok csak levonni, mert tényleg hat, igaz, nem mellékhatások nélkül, folyamatosan nem szeretném szedni, de kúraszerűen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

bdori98

2021. március 16.

Szerintem segítette a hajnovekedest, de sajnos pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Szerintem segítette a hajnovekedest, de sajnos pattanásokat okozott.

adelea

2021. március 14.

Nagyon szeretem, mérsékli a vitaminhiányból eredő hajhullásomat, és a körmöm sem törik, amióta használom. Már több dobozzal elhasználtam, próbáltam más drágább kategóriás vitaminokat is, de még egyik sem érte el azt a hatást, hogy leváltsam ezt, ami már amúgy is annyira bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

timmy55

2021. március 13.

Ilyen olcsón ekkora meglepetés még nem ért. Nem csak a hajamra, a körmömre is hatásos. Kb 40 napja szedem, 20 nap után megjegyezte a körmösöm, hogy milyen erős lett a körmöm, 30 nap után tele lett babahajjal a fejem, a hajhullás nem tudom mikor állt meg, csak az tűnt fel, hogy nem gyűlik a haj a hajkefémben. Sem pattanásom nem lett, sem hányingerem, itteni vélemény alapján döntöttem úgy, hogy étkezés után veszem be, lehet ez a titok, mert amúgy kényes a pocim. Most már csak azon morfondírozom, hogy tartsak-e 3 hónap után egy hónap szünetet vagy szedjem folyamatosan, nehogy elmúljon a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

kugloaf

2021. március 7.

Nagyon jó áron van, kicsit nehéz fellelni, mert ahol én lakom csak egyetlen DM van a városban, így amikor látok mindig 2-3 dobozzal veszek belőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Camillala

2021. február 17.

Nehéz megállapítani ettől-e, de egyre jobban göndörödik a hajam (mellette cgm-ezek). A körmömön alapvetően giga erős, hosszúra növő, de néha előfordul, hogy betörik, viszont most már jó ideje nem történt meg. Problémát nem okozott az biztos, így kitartóan szedem, aztán meglátom érdemes-e újabb adagot venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

bbeb

2021. február 14.

akinek vitaminhiánytól hullik a haja, annak szerintem szuper

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

akinek vitaminhiánytól hullik a haja, annak szerintem szuper

Ftunde900111

2021. január 23.

Azt vettem észrem hogy éhesebb vagyok tőle, kívántam az édességet , de a hajamnak nem segített semmit .S Lehet azért, mert nem szedtem ki, mivel nem szerettem volna meghízni. Azóta már nőtt a hajam, de csak azért, mert évi max 4 alkolommal festetem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.