Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

Mivolis

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Megújult változat!

Az étrend-kiegészítő kapszula cinket, biotint, rezet, különböző B-vitaminokat (pl. folsavat és pantoténsavat) és szelént tartalmaz.

• A cink fontos nyomelem és számos enzim alkotórészeként hozzájárul a haj és a köröm normál állapotának fenntartásához.
  • A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban, illetve a haj és a bőr normál állapotának fenntartásában.
  • A szelén szerepet játszik a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelmében és a haj normál állapotának fenntartásában.
  • A réz segíti a haj normál pigmentációját.
  • A B-vitaminok kiegészítik és segítik egymás működését, valamint a B1-, B2-, B6-, B12-vitaminok, a biotin, a niacin és a pantoténsav részt vesznek a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.

nreka

2020. március 25.

Nagyon elkezdett hullani a hajam és valamilyen olcsóbb megoldást szerettem volna tesztelni első körben. Ár-érték arányban nagyon elégedett vagyok ezzel a vitaminnal. December vége óta szedem (már a második dobozt), azóta nagyon sok babahajam nőtt és kevésbé hullik. Szerintem nyárig szedni fogom, utána pedig tartok egy szünetet, hogy ősszel újra kezdhessem. Néhányan említettek bőrproblémákat, én semmi ilyet nem tapasztaltam. Határozottan újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Bananamilk

2020. március 16.

Eléggé kétes érzéseim vannak ezzel a vitaminnal kapcsolatban, mivel most szedtem fel belőle egy dobozzal és amit észreveszek, az az, hogy a hajam valóban gyorsan nő (igazából a vitamin nélkül is) tőle de ugyanolyan gyors ütemben nő a szőröm is ami számomra elég zavaró,( mert nem mindegy hogy hetente vagy 2-2,5 hetente gyantázok).A bőröm nem lesz pattanásos tőle de igazából pozitív változást sem veszek rajta észre; talán a körmöm ami kicsit erősebb lett tőle. Egy próbát mindenképp megér, van akinek bevált de nekem sajnos nem. Próba cseresznye :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

vmarti

2020. március 16.

Nagyon szeretem! Nekem nem pattogzott ki tőle a bőröm és egy levél szedése után már láttam a javulást a hajamon és a szempilláimon is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

lexx

2020. március 5.

Most vettem meg a második dobozt, szóval két hónapig már szedtem. Ricinus olajos pakolást szoktam még használni ami miatt lehet a pozitív változás, de gyanítom hogy ennek a tabinak is köze van (meg nyílván annak is hogy kiderült hogy hormonproblémám van és kezelés alatt van). Nem törik a hajam, erősödött és nő mind a gomba és a körmeimre ugyan ez elmondható. Szerencsére én nem találkoztam a sokak által kiemelt pattanásossággal, remélem ez így is marad (lekopogom).
Nálam ár-érték arányban 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Nálam ár-érték arányban 5*

Alsace

2020. március 3.

Ideje beszámolnom az eredményről :)
Már a második kört szedem, az elején valóban megjelentek ilyen fura fehér pöttyök a halántékomon és az államon, de két hét után elmúltak. A körmöm iszonyú gyorsan nőtt, bár azzal sosem volt problémám :)
A hajamnak szebb, fényesebb lett a kinézete, nagyon gyorsan is nőtt, jöttek a babahajak is, de egyelőre nem érzékelek olyan brutális hajasodást. Nyilván sose lesz olyan mint régen, de kitartó kúrával hátha tudok rajta javítani.
Viszont!
Amiért csak 4 csillag az azok a fura mélyen növő, kinyomhatatlan fájdalmas pattanások, amik két hete jelentkeztek. Kihagytam pár napot, egyből elmúltak. Szerintem ezt tényleg csak kúraszerűen szabad szedni, vagy nem napi hanem 3 naponta bevenni egy tablettát. Szeretném hosszabb távon is szedni, mert kedvező az ára, és rendkívül hatékony, csak érdemes pihenőt hagyni a kúrák között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Ideje beszámolnom az eredményről :)
Viszont!

vgeorgina

2020. március 3.

Alapvetően 5 csillagot adnék neki, mivel számos babahajam lett, fényesebb, kevésbé törik (bár ricinusolajos pakolást is teszek rá hetente), a körmöm is szebb állapotba került (szintén kiegészítve Alverde körömerősítő szérum és körömápoló olaj) - az ismerőseim azt mondták éhesek tőle, ez sem jelentkezett nálam. Viszont ahogyan most olvasom a kommenteket megvilágosodva érzem magam. Fogamzásgátló abbahagyása után két hónappal katasztrofális állapotba került a bőröm, reméltem, hogy majd elmúlik... azóta eltelt több, mint fél év nemrég elkezdtem számos kencét, olajat, szérumot mindenfélét próbálgatni, mert a doki szerint ennyi idő alatt beállt már a saját hormonháztartásom, és ezek a pattanások bizony az eddig elfedett, de alapvető bőrproblémáim. Eddig azt hittem semminél nem jutok el a tesztidőszak végére sem, mert egyből több pattanás jelenik meg (olyan termékeknél, ahol nem kéne, hogy ún. purging okozta pattanásaim legyenek, vagy bőven 2 hónapon túl sem szűntek meg) ...és most ahogy olvasom...azt hiszem mindvégig ettől lehettek pattanásaim, mert a pattik időszaka lefedi az időszakot, amikor szedtem :'( Abbahagyom, és meglátjuk mi lesz.

Update: Abbahagyása után eltűntek a pattanások, bár mellette minden extra kencével is leálltam, csak tisztítás, hidratálás, ill. találtam egy szuper lotion-t - a három csillag marad, mivel egyébként hajra tényleg jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Dettiiiii

2020. február 19.

Csodát vártam hatalmas csalódás.
Gondoltam én is kivétel leszek, és beválik. De nem. Fogamzásgátló elhagyása után nem nézett így ki a bőröm mint most. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Csodát vártam hatalmas csalódás.

adra

2020. február 19.

Tyű, rémálmaim vannak ha erre a kapszulára gondolok. Beszedtem belőle 2 dobozzal, közben a homlokomon rekordmennyiségű pattanás jelent meg. Ilyen durva még akkor sem volt, mielőtt Roaccuttant szedtem. Minimum 10-12 közepes méretű pattanás jelent meg, és egyre több lett. Utána olvastam, hogy van akinél a biotin ilyen hatással van a szervezetre. Abbahagytam a szedését és kb. 3 hét múlva teljesen megszűntek a pattanások, azóta sincs a homlokomon 1 darab sem. Nálam szörnyű, kuka, 1 csillag, kukoricára térdeplés, körmös :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Kremcica

2020. február 18.

Durva időszakos hajhullásos időszakomban vettem meg és szedtem végig egy kúrát, napi 1x1 kapszulát. Nem okozott émelygést, hányingert, hasfájást mint más sokkal drágább hajvitaminok. A hajhullásomat mérsékelte, babhajakkal lettem tele de azért csodát sem tett. Ráadásként a körmöm sokkal gyorsabban nőtt. A bőrömet nem csapta ki, nálam nem jött ki egyetlen plusz pattanás sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

ChrisTinaxTx

2020. február 6.

Olvasgattam a véleményeket a termékről és reménykedtem benne, hogy engem nem találnak meg a negatív mellékhatások csak a pozitívak.
Kb. 1 hónapja kezdtem el szedni a vitamint, az első 3 napban 2 db-ot vettem be aztán olvastam, hogy nem szabad, mert akkor nagyobb esély van a pattanásokra így napi 1 kapszulával folytattam a kúrát. A hajhullásomat 2 hét után nagyjából megszüntette és elkezdett pár babahajam kinőni viszont olyan borzasztó kinyomhatatlan bőrfelszín alatti gyulladt és fájdalmas pattanások jöttek ki rajtam mint még soha! A hátamon és az arcomon is illetve utána ronda hegek és lyukak maradtak a bőrömön. Elegem lett amikor a szemem alatt akkora gyulladt patti jött ki, hogy 1,5 hétig úgy néztem ki mint akinek bevertek, mert annyira bedagadt. Ahogy abbahagytam a tabletta szedését rá 3-4 napra a gyulladásos pattik megszűntek, a hegek maradtak. Soha többet! Nem ér annyit... jó időre tönkretette az arcomat, inkább vegyetek Bánfi sampont :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.