Mivolis

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Megújult változat!

Étrend-kiegészítő tabletta kovafölddel, cinkkel és biotinnal. A cink fontos nyomelem, amely számos enzim alkotórésze és szerepet játszik a sejtosztódásban, hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, illetve a normál csontozat, a bőr, a haj és a köröm normál állapotának fenntartásához. A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban és hozzájárul a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához.

katalinmester13

2020. március 17.

Elfogyott. Napi egyet szedtem, pedig úgy látom kettőt kellett volna. Hajhullásra vettem. Arra nem vált be. Igazából semmire sem. Egyelőre leállok a hajvitaminokról. Nem is tudom, hányat próbáltam már. Van hajam, de olyan kellemetlen, ha bárhová megyek, mindig hagyok ott magamból egy kis darabot. Ami nem egy, és nem is kicsi. Ráadásul még sötét is. Tehát hanyagolom az efféle kúrákat. Most nem is ajánlott drogériába menni, csak ha elfogyott otthon a C-vitamin és a szappan. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 17.

caniko14

2020. január 13.

Többször is tartottam már belőle kúrát, és mindig nagyon sokat segített. Legutóbb vállig érő hajat vágattam, így fél év alatt nagyjából 10-12 cm-t nőtt, nagyon sok babahaj is megjelent.
Pattanások és kipattogzás szerencsére nálam nem jelentkezett, még úgy sem, hogy napi 3 tablettát szedtem, 2x vettem újra egymás után így egy kúra alatt 240 tabletta fogyott el 80 nap alatt. Most szünetet tartok, ősszel újra végigcsinálok egy ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

HeyGirl

2019. december 12.

1-et szedek napon, mióta használom jelentősen csökkent a hajhullásom. Nálam azt hiszem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

kisstundi99

2019. november 14.

Nem vártam tőle csodákat, de így egy hónapos használat után azt mondhatom, hogy talán jobb a helyzet, mint előtte volt. Kevesebb a pattanásom, ami nem tudom ennek köszönhető vagy valami másnak, de ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

inimini

2019. október 22.

Kettős érzésem van ezzel a kapszulával kapcsolatban. Egyrészt ha szedem tökjó, nő tőle a hajam/körmöm/szemöldököm, másrészt nekem csak úgy vált be, ha naponta 1!db-ot szedek, különben én is kipattogok tőle és még a bőröm is zsíros lesz. Nincs összehasonlítási alapom másik készítményekkel, de ez csak akkor hat ha szedjük? Utána olyan mintha kihullana az összes "eddig növesztett" hajam fml..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Eneee

2019. július 4.

Az utóbbi időben nagyon elkezdett hullani a hajam, pedig a vérképem jó, és nem is stresszelek. Elkezdtem a légkondira gyanakodni, ami pont a fejemre jön, szóval huzatban ülök. Ezen szerencsére sikerült változtatni, de azért vettem egy dobozzal ebből a vitaminból. Semmi hatását nem láttam, viszont az államon, nagyon mély pattanások jelentek meg, amik kb 1.5 hét után jönnek a felszínre, addig persze feszít, fáj...
Még van egy pár szem, de biztos, hogy ezután valamilyen másik vitamint fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

fanniekoo

2019. május 4.

Imádom! A legjobb hajnövesztő kapszula amit eddig vettem. Nekem alapból lassan nő a hajam és a körmöm, de ezzel nőnek mint a gomba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

angelavaradi

2018. október 23.

Folyamatosan töredezett a körmöm,kibírhatatlan volt. Kozmetikusom ajánlotta,azóta mintha kicserélték volna a körmeimet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

ALettah

2018. szeptember 21.

Azon kevés termékek egyike, amit úgy vettem meg, hogy nem olvastam el előtte a KM-es véleményeket. Kicsit megijedtem, mikor láttam, hogy másoknak pattanásokat okozott, de addigra már két hete szedtem, úgyhogy nem hagytam abba. És milyen jól tettem!
Szülés után nagyon csúnyán, csomókban hullott a hajam, teljesen kétségbe voltam esve. Kb. egy hónap szedés után vettem észre változást, egyre kevesebb haj hullott - lehet, hogy egyszerűen hormonálisan abbamaradt a hajhullásom, és nem is ez segített? Nem tudom, mindenesetre nekem a bőröm is feszesebb, szebb, tisztább lett tőle és a körmeim is erősödtek - régebben lemezesen töredeztek.
Babahajam nem nőtt tőle, de most már befejezem a dobozt.
Beszereztem egy másik cégtől egy sokkal drágább cuccot is, kíváncsi vagyok, az többet nyújt-e.
Ezért az árért szerintem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Babahajam nem nőtt tőle, de most már befejezem a dobozt.
Ezért az árért szerintem ötös.

Dephiinia

2018. március 5.

Hajhullásra vettem. Előtte sampont váltottam (Yves Rocher hajhullás elleni sampon, amit imádok) Szerintem sokat segített. A sampon is szuperül használt, de miután ezt is elkezdtem szedni mellé teljesen megszűnt a hajhullásom.
Persze lehet, hogy csak a sampon kezdett el addigra hatni, de így a biztos :D És abszolút meg vagyok elégedve az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.