Mivolis

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Megújult változat!

Étrend-kiegészítő tabletta kovafölddel, cinkkel és biotinnal. A cink fontos nyomelem, amely számos enzim alkotórésze és szerepet játszik a sejtosztódásban, hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, illetve a normál csontozat, a bőr, a haj és a köröm normál állapotának fenntartásához. A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban és hozzájárul a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

barbcsika

2022. május 3.

Én a dm-es haar vital-al szedem együtt és eddig ezek váltak be a legjobban. Sokkal jobbak nekem mint a pl a magichair.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Catbea

2022. január 31.

Sokféle vitamint próbáltam, ez vált be a legkevésbé (a magic hair mellett). Ezer forintért szívesen odaadom valakinek, akinek bevált, egy levél hiányzik belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

Ancee

2021. szeptember 30.

Már a 2. doboz után látványosan több babahajam lett tőle és a körmöm is erősödött, előtte papírvékony volt, viszont az étvágyam is megnőtt. Kb egy évig szedtem, a drágább társaival vetekszik a hatékonysága. Kúra szerűen újra fogom szedni, most szünetet tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

wildrose

2021. augusztus 25.

Nekem a hajam gyorsabban nőtt tőle, a hajhullásomat megállította, de nem erősítette úgy a hajszálaimat, ahogy vártam. A körmeim erősebbek lettek, de gyorsabban nem nőttek tőle, ami viszont megfelelt az elvárásaimnak. Összességében egész jó vitamin, de még keresem az igazit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Talus

2021. június 21.

Ez valami eszméletlen cucc!
Én a magas cinktartalma miatt vettem,herpeszre,mert azt olvastam arra sok cinket kell szedni.Sajnos nagyon hajlamos vagyok rá,és mielőtt ezt vettem az előtti időszakban konkrétan elmőlt és már jött is ki az új herpesz a számon.Szóval konkrétan szenvedtem vele jó sokáig.És elég sűrűn is jött ki,negyed évente biztos.Megelégeltem,gondoltam teszek egy próbát.Mióta ezt szedem jóval ritkábban jön ki,persze ha már kijött van egy másik ellenszerem rá.De örülök,hogy ez is ennyit segített.
ÉS ami nekem ráadás volt.Olyan szinten gyorsan nő tőle a haja,hogy az elképesztő.Illetve babahajjal is tele vagyok.
2 éve biztos,hogy szedem folyamatosan,de szerintem van már lassan 3 is.
Mikor zárva voltak a fodrászatok otthon vágtam a hajam végéből jó 10 centit.Hát rá 1 hónapra már vissza is nőtt.
Szóval szedjétek bátran,ezerszer jobb mint a saját márkás hajvitamin(nekem az semmit nem ért!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

Ez valami eszméletlen cucc!
2 éve biztos,hogy szedem folyamatosan,de szerintem van már lassan 3 is.

bongi

2021. január 11.

A hajhullásomat mérsékelte, ezért 2 csillag. De sajnos már a 3. naptól elkezdtek pattanások megjelenni az arcomon, s szokásosnál több és nagyobb, úgyhogy egyből erre gyanakodtam. Az ajánott adagot felére csökkentettem, de úgyis folyton pattanásokat okozott. Folyton kijött 4-5 nagyobb pattanás, ami nagyon lassan múlt el, bármivel kentem. Két hónapig kínoztam magam vele, aztán abbahagytam. Többet soha, mert nem azért szánok annyi időt/pénzt/energiát, hogy rendbetegyem a bőröm, hogy egy ilyen hülyeség aztán hazavágja. Ahogy abbahagytam, a nagy gyulladt pattanások is elmúltak és azóta egy sem jött ki. A Mivolis Haar Vital hajvitaminnal nem volt ilyen gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Andicska77

2020. december 31.

Az egyetlen haj és köröm vitamin ami nem okoz nálam pattanásokat, sőt. Egy picit drasztikusabbra sikerült hajvágás után kezdtem el szedni. Én felületesen olvastam el az utasítást és végig csak 1 db ot szedtem naponta, de így is dupla sebességel nőtt a hajam, nem tört el, a körmöm is erősebb lett. A fő pozitív hatást azonban a bőrömön tapasztaltam. Sokkal tisztább volt az arcom kevesebb miteszer pattanás, pedig a maszk viselés miatt megszaporodtak. Én most kisebb szünet után újra vettem. 😊 Csak most az előírás szerint szedem ☺️
Update: Az előírás szerint szedve azonban durva aknékat okozott az arcom oldalsó részein. Abbahagytam a szedését egyelőre. Szerintem kisebb dózisban hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 31.

Kittx44

2020. június 27.

Körmöm nagyon vékony és töredező ezért gondoltam kiprobalom ezt a vitamint.
Nem szedtem minden nap mert sokszor kiment a fejemből, de aztán elkezdett megjelenni néha 1-1 kósza pattanás. Nagyon csodálkoztam mert a bőröm szerencsére teljesen pattanasmentes bármit eszem, izsom.
Eleinte gondoltam hogy a szajmaszk egész napos viselese okozhatja mert eleinte az ajkamom vagy orrom alatt jelent meg, na aztán egyszer csak a honlokomon akkor már tudtam valami mással van probléma.
Eszembe jutott, h néha szedem ezt a vitamint (ezen kívül semmi mást) és miután beveszem két nap múlva kijon egy pattanás.

A körmömön nem segített, a hajam nem nőtt gyorsabban viszont mióta kidobtam a kukába újra pattanasmentes a bőröm, tehát soha nem veszem újra. 😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Körmöm nagyon vékony és töredező ezért gondoltam kiprobalom ezt a vitamint.

ghostofcampnou

2020. június 10.

Körülbelül két hónapja szedek napi két tablettát. Az első hónapban nem történt semmi, a második hónapban viszont észrevettem, hogy kicsit gyorsabban nő a hajam és talán kevesebb is hullik belőle, bár ezt inkább a samponváltás okozza szerintem. Ami sokkal inkább feltűnt, az az, hogy mostanában olyan pattanások nőnek az arcomon (főleg áll és homlok), mint még soha: hatalmasak, akár egy héten keresztül nőnek és nagyon fájdalmasak, pedig alapvetően semmilyen pattanásaim nincsenek évek óta. Talán érzékeny vagyok valamelyik összetevőre, de emiatt nem fogom újra venni. Ami van, azt még beszedem, hogy ne kelljen kidobni (most úgysem lát senki a karanténban), de utána visszatérek a Mivolis Haar Vital Komplex kapszulára, aminek nem volt ilyen hatása.

UPDATE: 5 napja elfogyott. A harmadik napon már nem nőtt új pattanás, mára pedig a nyomaik is eltűntek. Nem fogom újravenni, maradok a Haar Vital Komplexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

katalinmester13

2020. március 17.

Elfogyott. Napi egyet szedtem, pedig úgy látom kettőt kellett volna. Hajhullásra vettem. Arra nem vált be. Igazából semmire sem. Egyelőre leállok a hajvitaminokról. Nem is tudom, hányat próbáltam már. Van hajam, de olyan kellemetlen, ha bárhová megyek, mindig hagyok ott magamból egy kis darabot. Ami nem egy, és nem is kicsi. Ráadásul még sötét is. Tehát hanyagolom az efféle kúrákat. Most nem is ajánlott drogériába menni, csak ha elfogyott otthon a C-vitamin és a szappan. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 17.