Mivolis

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

• A normál izomműködéshez
  • Az idegrendszer normál működéséhez
  • 400 mg magnézium kapszulánként

Andrea456

2020. szeptember 12.

A másik Mivolis tabletta, ami mindig van itthon. Tavaly ősz óta iszonyatos fejfájásaim voltak a menstruációm x. napján, ittam a gyömbéres teát (hányinger ellen) és szedtem a fájdalomcsillapítókat, egyszer pedig majdnem egy teljes csomag csokis kekszet eltüntettem. (Valahogy mindig hétvégén jelentkezett, így nyugodtan szenvedhettem.) Tavasszal elkezdtem nyomozni, hogy mi lehet az oka, és kiderült, hogy menstruációs migrén, amelynek a megnövelt magnézium az ellenszere (ezért is ettem meg a csokis kekszet, mert a kakaóban is van Mg). Azóta néhány nappal a menstruációm előtt reggel elkezdem szedni a Mivolis vastablettával, és míg tart a vérzésem, a reggeli rutin részei. És működik: mióta szedem, egyszer sem volt migrénem és elmúlt a szenvedés.
Az ára is szuper, mert 60 db-os, így ha nem kúraszerűen szedem a vassal (fáradékonyság ellen), akkor hónapokig kitart, bár úgyis két hónapig elég. Ráadásul a napi ajánlott bevitel 107%-át tartalmazza, úgyhogy minden ("sima") migrénben és menstruációs migrénben szenvedőnek ajánlom.
Anyukám is szedi, ő lábgörcsök ellen rendszeresen, és azóta csak egyszer-kétszer volt ilyen problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.