Mivolis

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A vas + C-vitamin + B-vitaminok étrend-kiegészítő tabletta a szervezet számára összehangolt kombinációban tartalmaz vasat és annak felszívódását segítő C-vitamint. A vas, a C-vitamin, a B12- és B6-vitamin és folsav kombinációja pedig kiegészíti a vitaminbevitelt a szervezetbe. Ezenkívül a vas többek között hozzájárul a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez, valamint a normál szellemi működés fenntartásához is. A megnövekedett vasszükséglet miatt a megfelelő vasbevitel különösen fontos a nők számára a terhesség, illetve a szoptatás időszakában, valamint hobbisportolók számára.

Vegán

lenochka

2020. szeptember 21.

100%-ban elégedett vagyok a termékkel. Ár-érték arányban kiváló!
Csak a csomagolás szempontjából szeretnék egy olyan alternatívát, amely kevesebb műanyagot / alumíniumot használ, pl. egy doboz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

100%-ban elégedett vagyok a termékkel. Ár-érték arányban kiváló!

Andrea456

2020. szeptember 12.

Nagyon szeretem ezt a tablettát, most már én is mindig tartok belőle itthon. Két éve tavasszal nagyon fáradékonynak éreztem magam, ezért elkezdtem szedni a multivitamin testvérét. De a fáradékonyságom csak nem múlt el, és rájöttem, azért, mert abban nincs vas. Megvettem egy dobozzal ebből (még a korábbi nevén), és egy hét után már éreztem a hatását: szépen elmúlt a délután jelentkező iszonyú fáradtság.
Most is éppen tartok egy kúrát a magnéziumával együtt, egyébként meg minden hónapban a menstruációm előtt pár nappal már elkezdem szedni, és alig észlelem a PMS-t (nem vagyok ingerlékeny, se nyűgös), a vérzésem sem olyan erős, mint korábban volt (egyedül az időtartamán nem változtatott).
Ráadásul minden fontos női vitamin benne van az ajánlott napi mennyiségben, úgyhogy teljesen megéri az árát (jóval olcsóbb, mint más vaskészítmények), mert ha nem kúraszerűen használom, min. három hónapig elég egy dobozzal. De kúra esetén is több, mint egy hónapig kitart egy doboz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Lina14

2020. augusztus 9.

Én vérszegénység miatt szedem időszakosan, érezhető a különbség, éberebb vagyok és nem kell annyi kávét innom. Az ára teljesen korrekt, mindig tartok belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.