Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kencesbarbi, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Összetételének akár 99,6% -a természetes eredetű és természetes pH-val rendelkezik.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt, és teljesen hipoallergén összetételű.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

skingirl

2022. január 15.

Azért vettem meg mert nincsen benne alkohol, de nem fogom újra venni mert a sminkemet egyáltalán nem szedi le maximum nagyon felületesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

mentaviola

2021. december 1.

Szépen tisztít, a szememet csípi és alkalomadtán az érzékeny bőrömet is bántja. Nem veszem újra, a kék párja jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

drica

2021. november 9.

Nekem nagyon bevált. Tökéletesen és kíméletesen tisztítja meg a bőröm a sminktől és a napi szennyeződésektől. A rózsaszín Garniert cseréltem erre. Nem bántam meg. Egyáltalán nem csíp nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

oorsiii

2021. szeptember 26.

Dupla tisztítás első lépéseként használom, én szeretem. Fényvédőt és alapozót is szoktam használni, nem szedi le 100%-osan, de ezt nem is várom el tőle (Jelly Jokert használok második lépésként, a két fázis után tökéletesen tiszta a bőröm). A normáltól egy kicsit szárazabb bőröm van, tisztítás után nem húzódik, szóval nem szárít ez a termék. A szememet sem csípi, jók az összetevői, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Sziikah

2021. augusztus 24.

Az arcbőrömet nem irritálja, a szememet viszont néha picit csípi. A sminket és szennyeződéseket szépen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Nem rossz,amiatt vettem meg,hogy se alkohol,se parfüm. Közepesnek mondanám,lehetne kicsit hatékonyabb. Nem csodaszer,de elhasználom,ami maradt még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

kisski

2021. augusztus 4.

Dupla tisztítás során használom. Az arcbőrömet nem irritálja, szememet sem csípi, és ha nem sminkelek, a fényvédőt és a koszt nagyon szépen leszedi. Sminklemosás esetében nem ez a legjobb megoldás, de megfelelő (nagy :) mennyiségben ez is leold mindent. Nem egy csodaszer, de nem mondanám rossz terméknek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

fancy917

2021. július 23.

Nagyon jókat hallottam a Mixa termékekről, ezért mertem megpróbálkozni vele. Sajnos fél tubussal tudtam elhasználni, de már azt is végigszenvedtem, mert nagyon nem akartam pazarolni, de egyszerűen nem szerette a bőröm, pedig nincs benne semmi extra, ami "bánthatna". Kifejezetten rossz érzés maradt utána a bőrömön és mintha több pattanásom is lett volna. Ráadásul még rohadt drága is volt a többi micelláshoz képest :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Viki123456

2021. július 11.

Esti sminklemosás első lépéseként használom. Nem irritálja a bőrömet. Nem igazán sminkelek, úgyhogy nem tudom azt mennyire szedi le, de nekem szépen megtisztítja a bőrömet a szennyeződésektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

wildrose

2021. április 28.

Bár mindenmentes, de sminklemosásban sajnos cseppet sem hatékony. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 28.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.