Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kencesbarbi, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Összetételének akár 99,6% -a természetes eredetű és természetes pH-val rendelkezik.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt, és teljesen hipoallergén összetételű.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dorkamiro

2024. április 12.

Kb 3 uveget hasznaltam el belole, nem irritalja a borom viszont nehezen tavolitja el a sminket, a szempillaspiralt (nem vizallot) pedig egyaltalan nem. A mixa barmelyik masik micellasvizet sokkal jobban ajanlanam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 12.

Katell

2024. április 4.

Mivel az összes többi mit szállás víz eddig teljesen rendben volt, így ezt is gyanútlánul megvettem. Sajnos hiba volt. Nem most a led rendesen a sminket és a szemfestéket. Nem fogom újra vásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 4.

Sziszikee58

2024. február 28.

Mivel a többi Mixa micellás vízzel maximálisan elégedett vagyok, azt gondoltam ha már úgy is akciós, kipróbálom. Hiba volt. Csíp, a szempillaspirált inkább maszatolja, mint eltávolítja, hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

Maeve

2024. január 1.

Fogalmam sincs, hogy nyúlhattam ennyire mellé. Tényleg csíp, és tényleg nem viszi le a sminket, és tényleg szárítja a bőrt. Néha olyan érzésem van, hogy az alapozóval sem bánik el, nemhogy a szempillaspirállal. A világon semmire sem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 1.

zsofiab1104

2023. december 11.

Borzasztóan csípi a szememet és a szempillaspirált is nehezen szedi le. Ha előbb elolvasom itt a véleményeket, semmiképp se vettem volna meg. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 11.

kicsispenot

2023. november 29.

Éget, mar és húzza a bőrömet. A sminkből semmit nem távolít el. Pénzkidobás teljesen. A húgom is kipróbálta, akinek abszolút nem problémás/érzékeny a bőre, de ez neki is csípett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

Ladybrown

2023. október 11.

Nem szed le minden sminket, nagyon csípi a szemem és húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 11.

Nem szed le minden sminket, nagyon csípi a szemem és húzódik utána a bőröm.

Zafina

2023. augusztus 28.

Nagyon csípi a szemet😭😭😭😭

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Nagyon csípi a szemet😭😭😭😭

Csenge_22

Korcsoport: < 18
2023. június 28.

Nekem nem hozza le rendesen a sminket ,pedig nem is használok sokat és még a szememet is csípi ahhoz képest hogy ilyen minden mentes .
Nekem nem vált be. Sőt ár érték arányban sem a legjobb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. június 28.

Nekem nem vált be. Sőt ár érték arányban sem a legjobb .

Rita0126

2023. április 12.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem sminkelek erősen, így gond nélkül leszed mindent. A vízálló spirált nem, de nem is ígéri. A bőröm nem bántja ami nálam elég ritka sajnos de ezzel semmi problémám nem volt. A bőröm mintha szebb is lenne amióta ezt használom egy másik micellás víz helyett. Összességében nekem nagyon bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.