Miyo

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Leoni, Módosítva: 2017. július 17.

Könnyed ásványi porpúder mentával, bambuszporral és aloe verával

Tökéletes befejező transzparent porpúder, mely fixálja a sminket és a felesleges faggyú felszívásával hosszan tartó matt hatást biztosít leheletnyi hűsítő mentával. Nem tartalmaz tartósítószert, színezőanyagot vagy talkumot.

Dudoka77

2021. március 21.

Az Aura Shine Killer mellett labdába sem rúghat. Ez a púder korántsem olyan finom szemcséjű, jóval tömörebb állagú, hiányolom a bőrömről az Aurától megszokott vékony, selyemfátyol-szerű réteget. Ez nem selymesít annyira, hamar eltűnik az arcomról, bár azért mattít, ha nem is olyan hosszan tartóan. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

abigel17

2017. szeptember 12.

Csak akkor használom, ha baking technikával sminkelek aznap, a mindennapokra nekem túl poros. Van egy enyhe menta illata ami tetszik. Kellően matt és tartós is. Az árát tekintve sem rossz vétel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.