MM Gold

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Kiváló öregedésgátló hatású olaj, jól beszívódik a bőrbe és a hajba. Hajregeneráló és hajerősítő hatása miatt is használják. Táplálja, puhítja és megfiatalítja a száraz, vízhiányos, öregedő bőrt. A benne lévő antioxidáns véd a szabadgyökök ellen.

Magas A- és E-vitamin tartalma következtében különösen hatásos a bőrproblémák közül a pikkelysömör és az ekcéma kezelésére, illetve a nap okozta égési tünetek enyhítésére. Ránctalanító hatása miatt számos arckrém alkotórésze. Elősegíti a bőr sejtjeinek megújulását, gyakran alkalmazzák érzékeny, gyulladásra hajlamos bőr esetén is.

Jellegzetes illatú, sötétzöld színű, hidegen sajtolt 100% avokádó olaj, mely krémek alapjaként vagy önmagában is bőrtáplálóolajként megállja a helyét. Jótékony hatását főképp öregedő bőrre fejti ki.

Fair Trade termék!

Kiszerelés: 110 ml