MM Gold

Ár:   1591 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

A Marokkóban őshonos argánfa gyümölcsének magvából hidegen sajtolt argánolaj méltán kapta a „folyékony arany” elnevezést.

Legfontosabb tulajdonságának a kiváló bőrfiatalító hatását tartják, gazdag E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban. Halványítja a bőrcsíkokat és az öregedési foltokat. A karotinoidok és antioxidánsok fokozzák egészségvédő hatását. A bőr vízháztartását helyreállítva megszünteti a száraz bőr okozta kellemetlen tüneteket.

Többféle bőrbetegség kezelésére is használják pl. rosacea, cellulit, bőrgyulladások, dermatitisz-ek, fekélyek, pikkelysömör, ekcéma, bárányhimlő és száraz bőr, pattanások, ráncosodás kezelésére.

Használatával elkerülhető a terhességi csíkok megjelenése. Zsíros bőr ápolására is alkalmazható, hiszen több más olajjal ellentétben nem tömíti el a pórusokat.

Az argánolaj, értékes, jótékony hatású zsírsavakat tartalmazó növényi bázisolaj.

Fair Trade termék!

Kiszerelés: 40 ml

falsestuff

2019. március 19.

Szag/illat - engem nem zavar. Az arcbőrön nagyon hamar beszívódik, legjobban úgy működik, ha fürdés után kenjük be a bőrünket.. Hajra: mielőtt megmosnánk a hajunkat, elég egy órát a hajvégekbe masszírozva hagyni és csodákat művel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

enikova

2017. október 19.

Ezt az argánolajat nagyjából öt éve veszem. Sajnos az utóbbi két évben erőteljes minőségromlást vettem észre, szinte szagtalanná vált, nem puhítja annyira a bőröm és a hajam. Írtam a bioboltnak, ahonnan vettem, ők utánanéztek a tanúsítványoknak és állították, hogy a minőség elvileg semmit sem változott. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Gyevocska

2017. május 6.

Le kell pontozzam, sajnos. Pár hónapja vettem Konzol argán olajat, az maximálisan hozza, amit ígér. Közben kaptam ezt. Köze nincs az argán olajhoz. Hígabb, vizesebb, és semmit nem művel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

eventually

2016. február 24.

febr. 18. Szerintem egyáltalán nem erőteljes az illata, az Aromax argán olajnak (amiben más is van) sokkal erőteljesebb, mint ennek. Ezt alig, vagy nem is érzem (pl többen írták más márkához, hogy a barátjuk alig bírja elviselni ezt a szagot; én megkérdeztem a szerelmemet és azt mondta, hogy semmit nem érez lol :D) Sőt, igazából ahogy megláttam az állagát is, gondoltam is rá, hogy lehet hogy fel van hígítva valamivel? Elég lötyis... De aztán lehet, hogy ilyennek kell lennie, nem tudom. Hát, majd meglátjuk, hogyan szuperál, majd visszatérek; de ezt szerintem könnyebb eloszlatni mint az Aromaxot, a hígsága miatt, egyelőre ez az egyetlen pozitívuma amit alapból is ki lehetne védeni ha sűrűbb lenne, hogy mondjuk egy termálvizes spray felvitele után oszlatjuk el a bőrön.

febr 24. Up: Már majdnem egy hete használom, de tök mindegy, ha egy napja használnám is maximum azt kellene tapasztalnom, hogy nem csinál semmit. Ellenben nem hogy nem csinált semmit, de nagyon szárította a bőröm. Csak este tisztítom meg az arcom, és ezután bekenem ezzel; viszont reggel, mikor felkelek, olyan mintha egész éjszaka kint álltam volna a szélben. Egyáltalán nem azt nyújtja, amit ígér, ezért le kell pontoznom, és sajnos nem is tudom tovább használni, mert fürdéskor mikor tisztítom az arcom, darabokban hámlik a bőröm, tehát olyan, mintha egy plusz bőrréteget mosnék le az arcomról és igen sz/ar érzés. Inkább nem kenek a bőrömre semmit, mint ezt. Egyébként meg vagyok róla győződve, hogy valamivel fel van nyomva.. Hát igen, az argán olajok közül ennek van a legjobb ára a kiszereléséhez képest, de szerintem inkább ki kell fizetni a drágábbat, mert most konkrétan 1500 forint a kukába landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

dalma77

2014. május 24.

Nagyon jó, nem zsírosít, ellenben szuperül hidratál.
Szépen elősegíti a heggyógyulást.
Zsíros bőrűek is bátran használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

Nagyon jó, nem zsírosít, ellenben szuperül hidratál.
Szépen elősegíti a heggyógyulást.
Zsíros bőrűek is bátran használhatják.

mstindigo

2013. szeptember 30.

Ajándékba kaptam, de szerintem nagyon jó minőségű. Ez látszik abból, hogy erőteljes az illata, ebből tudom, hogy nem egy dezodorált színtelen-szagtalan olaj. Krémekbe alapanyagnak nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

d-i_n-a

2013. június 12.

Először ezt az argán olajat vettem...az illata...SZÖRNYŰ mint a sz.r
Utána amikor elfogyott vettem egy drágábban..és annak teljesen más illata volt...nemtom h mi történhetett...de ez nem is volt olyan jól hatással a hajamra és a bőrömre mint a drágább..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Először ezt az argán olajat vettem...az illata...SZÖRNYŰ mint a sz.r

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil