MM Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Hidegen sajtolt, BIO mandulaolaj, selymes, lágy bázisolaj értékes ápoló tulajdonságokkal. Önmagában is használhatod, de krémek összetevőjeként is megállja a helyét.

A mandulaolaj legnagyobb részét két olyan zsírsavösszetevő (linolsav és olajsav) alkotja, melynek fontos szerepe van a bőr védelmében és a bőr szárazságának megszüntetésében. A mandulaolaj puhítja és gazdagon táplálja a bőrt, visszaadja annak rugalmasságát és lassítja az öregedését.

Kiváló bőrtápláló emiatt használata javasolt szaunázás, fürdés vagy napozás után is, mivel természetes hatóanyagai nyugtatják és gazdagon táplálják a bőrt. Gombás fertőzések és ekcémás bőr kezelésére is hatékonyan alkalmazható, enyhíti a viszketést, a bőr ingerlékenységét és a gyulladásokat.
Általános bőrápolószerként használható csecsemőknél és gyermekeknél egyaránt.

Fair Trade termék!

Kiszerelés: 110 ml

Enca

2016. május 1.

Minden terhességemnél olajoztam a hasam, de eddig ez a legjobb :-) nem repedt ki a bőröm, igaz jó géneket örököltem ilyen téren. Szeretem, mert nagyon enyhe, finom az illata, egy-két csepp elég a hasamra (vizes bőrbe simítom) és nem viszket, nem zavar, pillanatok alatt felszívódik :-)
Újra fogom venni, mert a babaápolás egyik alapkelléke volt eddig is, s ezután is marad :-) Babamasszázshoz is szuper fürdetés előtt.
Más cég termékét is használom, de ezt is ujraveszem, az biztos ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Más cég termékét is használom, de ezt is ujraveszem, az biztos ;-)

Prnr

2016. február 28.

Nagyon jó hajvégápolónak, hajmosás után szoktam a végekbe masszírozni egy kicsit, viszont tényleg nagyon kevés is elég, mert egyébként zsíros hatásúnak tűnne a haj. Így nagyon sokáig elég, pedig már hónapok óta használom így, ráadásul könnyű vele az adagolás, mert egyszerre csak pár csepp jön ki a flakonból. Megéri az árát mindenképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

ayse

2016. január 2.

Nagyon jo szaraz borre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Nagyon jo szaraz borre

Matilda

2014. október 28.

Lefekvés előtt pár órával szoktam bekenni vékonyan az arcom. Alvás előtt leitatom a felesleget, reggelre mintha kicserélték volna a bőröm. Kisimít, feltölt, imádom!!! Bár zsíros a bőröm, még nem okozott problémát, a pórusaimat sem tömíti el, sajnos más olajnál már tapasztaltam, ennél nem. Őt biztosan újraveszem ha elfogy, nagyon jó!

És ráadásul Fair Trade termék <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

És ráadásul Fair Trade termék <3

csavaros.yw

2014. szeptember 9.

télen-nyáron tökéletes testápoló, nedves bőrre viszem fel és hagyom megszáradni. arcra is használom néha, de inkább a téli időszakban, oda is tökéletes. ha elfogy rögtön veszek újat, mert ez az egyik sztenderd csodaszerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

eniko90

2014. június 6.

Szerintem száraz bőrre kiváló választás. Felváltva használom kókuszvajjal, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

bogirepcsin

2013. december 4.

nálam a mandulaolaj abszolút must have darab.
az arcomra nem szoktam kenni, mert bár az arcom bár száraz, de zsíros is, és pattanásokra is hajlamos, de az arcomon kívül szinte mindenhova, hajra, akár pakolásként, vagy balzsamba keverve, hajvégápolóként, zuhanyzás után nedves bőrbe masszírozva illetve napi szinten használom szemfestéklemosóként használom, mert tökéletesen lehozza, jobban, mint bármilyen kétfázisú szemfestéklemosó. miután már teljesen tiszta a szemem, egy keveset a szemem alatt ott hagyok, szerencsére itt nem okozott kellemetlenségeket, cserébe ápolja a bőrt. szemkörnyékápolót nem is használok mellette, mert antioxidánsokban gazdag, és 20 évesen ennyi ápolást elégnek tartok egyelőre :)
kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

nálam a mandulaolaj abszolút must have darab.
kedvenc!

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil