MM Gold

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ghánai családi receptúra szerint kézzel készült, kizárólag növényi alapanyagú főzött szappan.

aquana

2020. október 12.

:( Imádnám - nagyon jól tisztít, kellemes hamuillata van, kicsit tábortűz feeling, de olyan szinten koszol, hogy arra szavak nincsenek. Soha nem szárad ki, nem lehet úgy lerakni, hogy ne dzsuvázzon össze mindent, kenődik mindenre, a felét a szappantartóról kaparom le ahelyett, hogy én használnám el. Az állaga miatt nem újravevős. Nagyon sajnálom, mert különben fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Marvella

2020. március 18.

Én 1600 Ft-ért vettem. A kinézete szörnyű illata alig van. Kicsit habzik csak. Én fürdés közben használom, egy kis szivacsra kenem utána megmosom vele az arcom 1-2 percig hagyom fent az arcomon mert Nagyon durván szárítja a bőrt. Ha sokáig fent hagyom a szappant az arcomon akkor ég a bőröm és kipirosodik. A miteszereket eltüntetni a pórusokat összehúzza. Kötelező az arckrém használata én Vichy phytosolution krémet használok utána. Pár napja használom ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Kmetyek

2019. december 18.

Arctisztításra használtam, hidratáló krémmel együtt. Gyorsan elmúltak tőle a pattanásaim, és a problémás napokon is viszonylag tiszta az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

akica

2017. április 22.

Nagyon szárít, és hát a külseje... olyan mintha kaki lenne. :( Nem tudok 2-nél több csillagot adni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kalmaniki

2016. február 1.

Rendetlenkedik az arcbőröm ès megjelent rajta nèhány pattanás, így gondoltam kipróbálom ezt a szappant, hátha segít rajtam. Szèpen leszárítja a pattanásokat, segít a bőr zsírosodását kordában tartani, szebb lett a bőröm a használata során. Reggel ès este is használom, nagyon szárít, így mindenkèpp használni kell utána hidratálókrèmet. Lassan fogy, viszont a formája borzalmas, egyáltalan nem áll kèzre. Elègedett vagyok vele, az ára sem vèszes, mert sokáig elèg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

BlackLion

2016. január 10.

Helyre hozta a zsíros bőrömet a pattikra kifejezetten jó hatással van. Szárít, de egy hidratálóval szerintem vissza lehet állítani a bőr normál állapotát. Én naponta egyszer használom, este. Fürdés után mézzel, kókuszolajjal hidratálok. Egyenlőre ez bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

PinkPamacs

2015. augusztus 24.

Egy hete hasznalom,reggel es este, de van hogy napkozbe tobbszor is.Igen szarit de ha valakinek -mint nekem- gyorsan zsirosodik ,akkor meg pont jo is ez .Jah, es a lenyeg hogy hasznal.Volt par gyulladt aknem amit szepen visszahuzott es azota egy uj sem jott ki.Sot! a miteszerek is eltuntek ,a tag porusaimat osszehuzta.Borom simabb mint valaha :-) Szovaal nekem nagyon bevallt *.-

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

vadvirag919

2015. július 7.

Még csak egy hete használom, viszont a hátam rég nem volt ilyen pattanástalanul makulátlan. Én luffaszivacsot szoktam beszappanozni és úgy lemosni a hátamat, illetve a szőrbenövésre hajlamos lábszáramat. Utóbbit határozottan szárítja, viszont a gyulladást is eredményesen kezeli eddig. Arcra egyáltalán nem használom. :) Nálam abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Matilda

2014. december 6.

Nagyon hatékonyan tisztít és szépen összehúzza a pórusokat, viszont valóban eléggé szárít. Ezért lereszeltem a szappant és feloldottam vízben, így majdnem 1 liternyi folyékony szappanom lett. Beletöltöttem pumpás habképzős flakonba és így már nem szárítja ki a bőröm, viszont megtisztítja. Az első 2-3 hétben rengeteg pattanást kihozott, utána viszont hatványozottan javított a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

9136

2014. november 6.

Neon szárít, pedig a tisztító hatása jó, de így csak három pontot tudok adni! Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)