MM Gold

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ghánai családi receptúra szerint kézzel készült, kizárólag növényi alapanyagú főzött szappan.

Marvella

2020. március 18.

Én 1600 Ft-ért vettem. A kinézete szörnyű illata alig van. Kicsit habzik csak. Én fürdés közben használom, egy kis szivacsra kenem utána megmosom vele az arcom 1-2 percig hagyom fent az arcomon mert Nagyon durván szárítja a bőrt. Ha sokáig fent hagyom a szappant az arcomon akkor ég a bőröm és kipirosodik. A miteszereket eltüntetni a pórusokat összehúzza. Kötelező az arckrém használata én Vichy phytosolution krémet használok utána. Pár napja használom ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Kmetyek

2019. december 18.

Arctisztításra használtam, hidratáló krémmel együtt. Gyorsan elmúltak tőle a pattanásaim, és a problémás napokon is viszonylag tiszta az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

akica

2017. április 22.

Nagyon szárít, és hát a külseje... olyan mintha kaki lenne. :( Nem tudok 2-nél több csillagot adni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kalmaniki

2016. február 1.

Rendetlenkedik az arcbőröm ès megjelent rajta nèhány pattanás, így gondoltam kipróbálom ezt a szappant, hátha segít rajtam. Szèpen leszárítja a pattanásokat, segít a bőr zsírosodását kordában tartani, szebb lett a bőröm a használata során. Reggel ès este is használom, nagyon szárít, így mindenkèpp használni kell utána hidratálókrèmet. Lassan fogy, viszont a formája borzalmas, egyáltalan nem áll kèzre. Elègedett vagyok vele, az ára sem vèszes, mert sokáig elèg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

BlackLion

2016. január 10.

Helyre hozta a zsíros bőrömet a pattikra kifejezetten jó hatással van. Szárít, de egy hidratálóval szerintem vissza lehet állítani a bőr normál állapotát. Én naponta egyszer használom, este. Fürdés után mézzel, kókuszolajjal hidratálok. Egyenlőre ez bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

PinkPamacs

2015. augusztus 24.

Egy hete hasznalom,reggel es este, de van hogy napkozbe tobbszor is.Igen szarit de ha valakinek -mint nekem- gyorsan zsirosodik ,akkor meg pont jo is ez .Jah, es a lenyeg hogy hasznal.Volt par gyulladt aknem amit szepen visszahuzott es azota egy uj sem jott ki.Sot! a miteszerek is eltuntek ,a tag porusaimat osszehuzta.Borom simabb mint valaha :-) Szovaal nekem nagyon bevallt *.-

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

vadvirag919

2015. július 7.

Még csak egy hete használom, viszont a hátam rég nem volt ilyen pattanástalanul makulátlan. Én luffaszivacsot szoktam beszappanozni és úgy lemosni a hátamat, illetve a szőrbenövésre hajlamos lábszáramat. Utóbbit határozottan szárítja, viszont a gyulladást is eredményesen kezeli eddig. Arcra egyáltalán nem használom. :) Nálam abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Matilda

2014. december 6.

Nagyon hatékonyan tisztít és szépen összehúzza a pórusokat, viszont valóban eléggé szárít. Ezért lereszeltem a szappant és feloldottam vízben, így majdnem 1 liternyi folyékony szappanom lett. Beletöltöttem pumpás habképzős flakonba és így már nem szárítja ki a bőröm, viszont megtisztítja. Az első 2-3 hétben rengeteg pattanást kihozott, utána viszont hatványozottan javított a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

9136

2014. november 6.

Neon szárít, pedig a tisztító hatása jó, de így csak három pontot tudok adni! Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)