MM Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. április 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Finomítatlan, vegyszermentes, kellemes édes-dió illatú finom olaj, mely önmagában is gazdag bőrápoló, de krémekbe, szappanokba téve javítja azok tulajdonságait. Száraz hajvégekre vagy tápláló hajpakolásnak, illetve terhességi csíkok megelőzésére is alkalmas.

Véleményem szerint

2014. július 17.

Ezt is imádom, olykor ezt használom a shea vagy a kakaó helyett... finom nagyon az illata, kicsit talán erőteljesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

hjh666

2014. június 26.

Nálam nagyon nagy csillagos! Napozáshoz is használom, rendkívül szép barna bőrt eredményez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

eniko90

2014. június 6.

Ez jobb bármilyen hajápolónál. Mindig teszek a hajamra mielőtt megmosom, így nem szárítja ki a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

nagyorsolya78

2013. január 15.

Téli arcápolásomba belefér, nyárra biztos nagyon zsíros lenne. Arcra a jojobaolaj sokkal jobb. Ezt inkább a hajvégekre használom, illetve a kezemre. Újraveszem, ellocsolgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Viki000

2013. január 4.

Nekem nem vált be. Arcra túl zsíros és nehéz, testre ugyanez. A hajamra is próbáltam, kicsit hidratált, puhább lett a hajam, de ez más olajtól is így van nálam. Nem győzött meg semmilyen téren sem, bár hozzáteszem, hogy ez az MM Gold márka szerintem nem a legjobb minőségű termékeket gyártja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

ur.isten.ne.mar

2012. április 11.

Az illata szerintem nem kellemes (legalábbis hajon nem), igazából olyan, mint bármelyik mogyorós chips illata. Elég könnyű olaj, nekem például a száraz hajamon nyom nélkül beszívódik, ha nem viszem túlzásba a mennyiséget. Ennek ellenére szívesebben használom vizes hajra (éjszakára bevakolom vele a hajam, reggel pedig samponnal kimosom). Az eredmény mindkét esetben puha, erős, egészséges haj.
Pakolásokba és arckrémekbe keverve is szuper, már 1-1 cseppnek is látványos az eredménye.
Az ára viszonylag baráti: 110 ml-t lehet 1200 Ft-ért kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Az ára viszonylag baráti: 110 ml-t lehet 1200 Ft-ért kapni.