MosóMami

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liliness, az összetevőket feltöltötte: verka01, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

40% bio sheavaj alapú szappan mindennapos tisztálkodási célra, minden bőrtípusra. Lágyan habzó, krémes szappan a hidratált bőrért. Illatanyag- és tartósítószer-mentes.

wialina

2020. augusztus 16.

Nagyjából egy hónapja vásároltam ezt a szappant. Nekem kissé száraz bőröm van alapból, amit sokszor 100%-os shea vajjal korrigáltam. Ezzel a szappannal érzem a tisztaság érzését fürdés után, illetve nemcsak jól habzik, hanem nekem olyannyira táplálja a bőröm, hogy azóta csak néha-néha használom a sima shea vajam. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

szofka77

2020. május 26.

Ezt tulasi natur szappan utan vettem, remelve h nem fog annyira szaritani,,,hat ez is szarit..de megsem annyira mint az elozo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

albyn

2018. május 12.

Ezzel a szappannal mindössze egy bajom van: az ára. Kétszer annyiba kerül, mint a "szappanok királynőjének" tartott Nesti Dante.

Egyébiránt kiváló és szerencsére csak pont annyira sheaillatú, hogy már vonzó legyen. :)

Babafürdetésre is használtam, szerintem egész kicsi kortól is jó, ha valaki a tiszta víznél többet szeretne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

alexandra326

2018. január 30.

Arctisztításra szoktam használni, teszi a dolgát. A fekete szappant nem merem minden nap használni, de ezt igen és nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

jadiko

2017. február 2.

Nem tudom, hogy korral jár-e :) , de valamiért a tusfördőket nem találom olyan hatákonynak, kb. egy fél éve, mint a szappanokat.Kezdetben sima szappanokat használtam, de ezektől mégjobban kiszáradt a bőröm. Igy váltottam a parfümmentes készítményekre. Azt is szeretném hozzátenni, hogy a téli időszakban nagyon ki van száradva a bőröm, felülete cserepes. Ezt a szappant ajándékba kaptam a páromtól kb. 2 hete és csak pozitív dolgokat tapasztaltam. Egyik ilyen, hogy az eddig használt szappanokhoz képest nagyon jól habzik és ráadásul olyan lágy és krémes habja lesz. A szennyeződést teljes mértékbe letisztitja, és az zsíros, olajos felülettől is megszabadít. Hatása hosszan tartó és testápolót sem kell utánna használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

falsestuff

2016. november 2.

Finom hab, enyhe sheavaj illat (én kedvelem), nagyon jó vele fürödni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Finom hab, enyhe sheavaj illat (én kedvelem), nagyon jó vele fürödni.

moonlitnight

2016. április 4.

Jöttem véleményezni ezt a kis csodát. Azzal indítanám, hogy abszolúte nem értek egyet azokkal a "véleményekkel" egyet, ahol, akinél a termék véleményezésének a kifejtése ennyiből áll: nagyon jó, mi szeretjük, bevált -és társai. Ugyanis én, aki azért keresem fel az oldal, hogy tapasztalatokat gyűjtsek és informálódjak, ezekből sajna sokat nem tudok meg, ennyi, értitek na. A másik, hogy ildomos lenne szerintem néminemű előzményt vagy kórtörténetet írni, hogy nagyjából be tudjuk lőni a felhasználó sajátosságait, rálátásait a termékekre. Nálam a történet onnan indul, hogy évek óta figyelek az összetevőkre, próbálok minél kevesebb kemikáliát a bőrömre, a bőrömön keresztül felvenni. És a legfontosabb nem bedőlni a marketingnek, a csillogó-villogó dobozoknak és sztárocskáknak és cégeknek. A történek ott folytatódik, hogy nem teljesen értem a mai felhasználókat sem, de ez meg legyen azén problémám. Azt sem nagyon értem, hogyha tisztálkodó szerről - lásd tusfürdő - beszélünk, minek kellene illatosnak lennie, főleg úgy illatosnak, hogy zuhanyzás után nem is érződik a legtöbb termék illata, illetve szintetikus is. Illatra ott a parfüm. Illetve, amit sokan elfelejtünk, hogy illatozni illatozik csak sajna nem tisztít. Nekem a tusfürdők egyáltalán nem válnak már be, csak suvickoltatom a bőröm felszínén és csak csiszikálnak össze vissza, azért félhangosan megjegyzem, hogy néha-néha bepróbálkozom egy egy drágább tusfürdővel csak a fürdőszobadíszek megnyugtatása végett. Nálam tisztítóhatásban a szappanok sokkal jobban beváltak, arcra is ezeket a kvázi mindenmentes szappanokat használom, kivéve mikor a koreai szép összetevős, nagyon jó állagú habzó lemosókat, azoknak imádom a habját, annyira krémesek. Illetve én kerülöm azokat a szappanokat, amikben pálmaolaj és kistársai vannak,mert engem szárítanak valamiért, ami elég nehéz feladat, mert a legtöbb bio-öko-natúr szappanokban is van (igen tudom, nem tilos). Erre itt van egy szappan, ami nem illatos, de nem is büdi, nincs benne pálmaolaj, semmi felületaktív habzóanyag, drágának sem annyira drága. És mit kapunk cserébe? Kifejezetten nagyon habzik, ne kérdezzétek, hogy hogyan, mert az SLS, ESLS-es lush szappanjaim nem habzanak ennyire, de meg merem kockáztatni, hogy a tusfürdők sem. Habzik, de krémes, lágy habja van, kifejezetten shea vajas, tisztaság illata van. És ami a legnagyobb pozitívuma, hogy olyan szépen hámlasztja, oldja le a felső bőröm felső szaru, hámrétegét, hogy magam is alig-alig hiszem el, szeretem a lúgos dolgokat bőrre, rendesen tiszta lesz használat után az ember, én sminket is szappanokkal távolítok el, maradéktalanul leszed mindent, és mindezek fejébe egyáltalán nem is szárít. Én ennél többet nem is óhajtok és nem is kívánhatok, tőlem meg a max. plusz 1 csillag, csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Hibiszkusz

2015. június 26.

Nagyon kellemes volt vele fürödni, krémes, puha habja van, talán kicsit túlságosan is habzik natúr létére, ami kicsit meglepett mondjuk. Nem szárítja tovább az alapvetően is száraz bőröm, ez jó pontnak minősül. Határozottan lehet rajta érezni a shea vaj illatát, ami nekem személy szerint kellemes élmény. Viszonylag hosszan tartott, az árát, ami kb 900 Ft körül volt, szerintem megérte. Valószínűleg újra fogom venni később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

zsazsa

2015. május 30.

Valóban van egy enyhe shea vaj szaga/illata, de nem vészes. Nem szárít, bár nem ezt használom minden nap, kellemes használni, szeretek ezzel fürdeni, jó krémes a habja. Én is ajándékba kaptam, így az árról én sem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

liliness

2015. április 24.

Bár még csak egyszer használtam, tényleg nem szárít. A 40% sheavaj megteszi a hatását, úgyhogy ha nem muszáj, ne szagolgasd. Ajándékba kaptam, így sajnos ár-érték arányról nem tudok nyilatkozni, de ha beválik, lehet, hogy kinyomozom, hogy helyileg hol lehet kapni. Szag miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil