MM Gold

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Valleypond, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Krémesen habzó, 40% sheavajat tartalmazó termék, mely összetételénél fogva hajmosásra is kitűnő.

Kiszerelés: 100 gr

3 féle változat:

- natúr: csupán a sheavaj illata érződik

- levendulás: francia illóolajjal nyugtat

- narancs: élénkítően gyümölcsös valódi illóolajjal

LauraNatura

2019. február 9.

Ez szappanok kiralynoje.
Habzik de mint az álom!(nem ertem amugy hogy ha elvileg sls mentes)
Nagyon puha lesz tole a borom.A szaga is tetszik,sheavajas.Arcra nem jo!Szarit!Intimmosakodokent se jo!Helyette alepo színszappant vettem.
Ez a szappan satorozasnal eletet mentet,fogtam bevizesztem es vegig tudtam kenni magam vele majd minimalis vizzel leobliteztem magam.Nem ereztem h maradt rajtam szappan,sem szarazsag erzet,puha es tiszta voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Ez szappanok kiralynoje.
Habzik de mint az álom!(nem ertem amugy hogy ha elvileg sls mentes)

lumiukko

2014. február 26.

Ajándékba kaptam, de nagyon örülök neki, mert meg merem kockáztatni, hogy ez a legjobb szappanom, ami valaha volt! Jó, nem egy illatorgia (konkrétan semmi), viszont kellemesen habzik, nem kell egy óráig suvickolni vele magam, hogy ki lehessen belőle nyerni valamit, hasonló tárasihoz képest elég lassan fogy, és ő nála egyértelműen érzem, hogy hidratál! Brutál száraz volt a bőröm, mikor elkezdtem használni, és 3 nap alatt helyre hozta úgy, hogy nem kellett minden nap testápolóznom!
Tuti újravevős, legalábbis jövő télre biztosan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Tuti újravevős, legalábbis jövő télre biztosan!

micmac

2013. január 23.

A natúr szappant próbáltam, nekem nagyon bevált, a közeli bioboltos nekem rendeli. Nem szárít, igaz arcra nem használom. Elég sokáig tart, bár csak én használom, a párom maradt az olvadós D... szappanjánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil