Moda

Ár:   430 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: missbiro, Módosítva: 2015. június 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Géllakk hatású körömlakk

redrick

2019. november 14.

Ár-érték arányban messze elhagyja márkás társait, szépen fed, viszonylag gyorsan szárad, két rétegben meg aztán lerobbanthatatlan. A színe telt, nem csíkoz, igényes a végeredmény. Ha az embernek van türelme rákenni még egy réteg fedőlakkot, másfél hétig olyan a körme, mintha előtte való nap festette volna ki. (Az utóbbi időben javíthattak az összetételén, mert a régebben kommentelt negatívumokat nem tapasztaltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

SzL

2017. december 28.

Konkrétan nem emlékszem, hogy jutottam hozzá az egyik árnyalathoz (33as, enyhe lilásrózsaszínes szín), talán egy fodrászkellékesben vettem hirtelen felindulásból a színe miatt. És teljesen megérte. Nagyon szép a színe, ugyan olyan a körmön mint az üvegben. És borzasztóan tartós. 1 hétig meg se kopott, le se pattogott ugyan olyan volt. Alap- és fedőlakk nélkül! Teljesen elégedett vagyok vele, ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Orsi0401

2017. április 26.

Teljesen véletlen vettem meg néhány árnyalatot belőle, de azóta szinte csak ezeket használom. Fedőlakkal vagy enélkül is sokkal többet bírnak bármelyik márkásabb lakkomnál. A nude színek különösen sokáig bírják, mert nem kopik látványosan a széle. A színei szépek, de nyilván az élénkebb színek ennél is sérülékenyebbek. Száradása teljesen rendben van, két réteg mindegyikből szépen fedett. Természetesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 26.

oroszi

2015. július 30.

Nekem ez a fantasztikus körömlakk , hamar szárad , szépek a színei és még rendkívül tartós is !!! pedig én elég pedáns vagyok és még így is bírj aa kiképzést a körömlakk !!! már van belőle sok :) betáraztam belőle :D bár ahhoz , hosz szép telt színt eredményezzen 3 réteg kell hozzá de nekem legalábbis mivel gyorsan szárad ez nem okoz macerát és bosszankodást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

melinda25

2015. július 12.

Nos, nem valami jó, sőt... egy igazán szépnek tűnő világos rózsaszín árnyalatot vettem meg, de három rétegben sem fed rendesen, és nem szárad valami gyorsan...egyáltalán nem tűnik gél lakknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

ancsirigo

2015. július 6.

Nekem a kepen lathato szin van meg es teljesen bevalt. 2 retegben szepen fed, gyorsan is szarad, illetve szaradt, mert kb 2 honapos hasznalat utan alig tudom felvinni. Minusz 1*
Tartossaga szamomra a csoda kategoria, alap es fedolakk nelkul masfel hetet siman kibir, pedig napi rendszeresseggel buntetem a tisztitoszerekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

bandita

2015. július 6.

Egyetértek az előttem szólóval. Iszonyatosan rossz körömlakk! A gél-finish igérete vett le a lábamról, és vettem egy szépséges pasztellrózsaszínt francia manikűrhöz. Az első réteg csíkos, egyenetlen, a második trutymós-túrós. Lassan szárad, és én is tapasztaltam a próbakenés matricaszerű felválását. Még ahhoz sem volt kedvem felhasználni, hogy belekeverjem valami fogyófélben lévő lakkomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

missbiro

2015. június 14.

Nagyon szep szinekben lehetett kapni ezt a termeket, igy hat beruhaztam be. 430 Ft nem nagy osszeg, de ugy gondoltam ennyiert mar jot szoktak arulni. Hat ez esetben nem igy tortent. Szornyuseges. 3 retegben alig latszik a szine, nehezen szarad es amint ez megis bekovetkezik... Egyben le lehet huzni. Hatalmas csalodas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.