Models Own

Ár:   1790   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: editgera, Módosítva: 2014. október 29.

Ár:   1790
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tojáshéj hatású körömlakk.

dorci993

2014. november 20.

A Dove színt rendeltem meg, egy bájos babarózsaszínt, amiben különböző méretű fekete pöttyök és hatszögek vannak, és mióta felkentem a körmömre, vigyorgok mint egy óvodás, annnnnyira eszméletlenül szép! Nem csak szép, hanem különleges is, teljesen oda-vissza vagyok tőle:)))) Egy vastag/két vékony rétegben tökéletesen fed, imádnivalóóó! Nem tudok betelni vele, nézem és csak egyfolytában vigyorgok :D PP-ról rendeltem, azt hiszem 1900 Ft volt; ezért 14 ml-t kaptam (összehasonlítva az Opival pl., ez jóval érdekesebb és olcsóbb). Tartósságáról még semmit se tudok, de azt se bánom, ha csak két napig bírja épségben,olyan csodálatos *-* Természetesen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

halmia89

2014. november 19.

A sárga árnyalatot kaparintottam meg, nagyon különleges, jópofa, és szupertartós. Bár leszedni a szemcséssége miatt nehéz, de megéri a fáradságot, egyedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

editgera

2014. október 18.

Nekem a sárga és a rózsaszín van meg, imádom mindkettőt. Tartós és különleges. A sárga tényleg tojásra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.