Molinard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 24.

A Molinard ház 1921-ben megjelent legelső illata.

Illatcsalád: orientális (narancsvirág, málna, őszibarack, bergamott, orgona, nősziromgyökér, jázmin, heliotrop, ylang-ylang, rózsa, bőr, ámbra, pézsma, benzoin, vanília, tölgymoha, cédrus)

Masnuci

2017. június 21.

Akkor most megpróbálom összeszedni a gondolataimat és írni valamit erről az igazi retro bűbájról. Mert bűbáj van ebben az üvegben, egy bájital. Fondorlatosan összerakott meleg, füstös illat, ami ugyanakkor simogatóan lágy, puha vaníliás-orgonás rózsával bolondított (bár ez csak a háttérben távolról, de nekem ennyi elég is belőle) édesen fűszeres. Rajtam nem bőrös szerencsére inkább keleties, sejtelmes. Nem boncolgatom az összetevőket, mert olyan szépen össze van simítva benne minden, semmi sem lóg ki, semmi sem akar előtérbe kerülni. Azt viszont előrebocsájtom, hogy lassan 100 éves lesz ez a varázslötyi, tehát csak és kizárólag annak javaslom, aki nem riad vissza a régmúlt idők illataitól. Nekik viszont nem szabad kihagyni!
UI: Megpróbáltam lemosni a csukómra fújt egyetlen pici pisszentést, hogy ne zavarjon be egy másik illat elemzésénél, de várnom kell, mert szappanos bő vizes lemosás után is intenzíven érzem ezt a kis boszorkányt :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 21.