Molinard

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. november 5.

Ár:   12 000 Ft

Megjelenés éve: 1995.

Illatcsalád: fás-virágos

Illatjegyek: szerecsendió, szantálfa, vanília, pézsma, kumarin

Molinard Musk EDT fújósok
Ár: 1000 Ft, 1450 Ft, 2300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2020. november 6.

Borzasztó kíváncsi voltam rá.. igazából azt sem tudtam mire számíthatok, mert elég kevés infó van róla még a nemzetközi oldalakon is. Alapvetően a pézsmát tartalmazó illatokkal bensőséges a viszony, nagy részük nagyon tetszik, néhány kivételtől eltekintve.

Nagyon barátságos, kifújást követő percekben kicsit kakaós, végtelenül lágy, puha, capuccino+vanília, majd később picit tömjénes, mélyebb alappal, de nem zavaró mennyiségben. Nem feltétlenül szeretem a tömjént, de ebben az illatban inkább hozzátesz mint elvesz az illatból.
Bevallom fogalmam sincs, hogy mennyire hozza a valódi pézsma illatát, mert nincs alapom eldönteni, de számomra egy 100% unisex, varázslatos és emocionális őszi-téli illat. Volt mikor a Guerlain L'Instant Extreme, Rochas Man illatvilága jutott róla eszembe..de ezt inkább támpontként jelezném, mint sem hasonlóságként. Elviekben idén jubilált, az első üvegcsék, 100 éve láttak belőle napvilágot. Ennek ellenére modernnek,de ideje múltnak sem érzem egyáltalán. Van benne valami múlhatatlan, az évente megújuló divattal szemben álló mérhetetlen finomság.. Jah igen, az üvege..pont ugyanezt hangsúlyozza.. ez egy időtálló, műemlékeket idéző művészi szépség.
Iszonyat tartós és decens szilázzsal rendelkezik.

Még tesztelem, mert nem tudom eldönteni, hogy egy szimplán baromi jó illattal vagy egy létező csodával "állok szemben".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Iszonyat tartós és decens szilázzsal rendelkezik.