Mon Platin DSM

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Nimir-ra, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló arckrém zsíros bőrre - természetes Holt-tengeri ásványokkal dúsítva, napi használatra. Könnyű, kellemes krémkészítmény, amely visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát és nedvességtartalmát, az UV-szűrő segítségével megóvja a bőrt a környezet és a napfény káros hatásaitól.

Kaca

2015. április 1.

Szuper! Sajnos nincs egyszerű dolgom az enyhén seborrheás bőrömmel... Nagyon sok krémet kipróbáltam már, de ez egyszerűen csodát tett. Mattít, táplál és egyáltalán nem irritál. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Nimir-ra

2012. október 24.

Nagyon szeretem. Táplálja a bőrt, gyógyít, nem fénylik tőle az arcom. Tényleg használ vegyes bőrre, és még fényvédő is van benne. Az arclemosóját is használom az is szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.