Mona di Orio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   Le Parfum

"A francia "film noir" felkavaró érzékisége egy füstös ámbraillatban."

Illatösszetevők: atlasz-cédrus, ylang-ylang a Comoro-szigetekről, benzoe- és Tolu-balzsam, ámbra és valódi, füstös vanília Madagaszkárról.

Ár: 3.800 Ft + posta , Eladó: Verona5
Állapot: 10 ml-ből a kép szerint, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

elvanui

2019. október 8.

Jaj, a kis piszkos ámbrát mostanában szinte iszom, nagyon fogy:)... Kellene neki a hidegebb idő, de türelmetlen vagyok, előhoztam már az első pöndörödő levelekkel a nagyságát.
Ő már egy nagykorú ámbranéni, nem a Bevezetés az ámbratanba első kötete. Ő már mer piszkos lenni, és egy icipicit mosdatlan illatú, igen, ott van az egyesek által csak "cat pee accord"-ként aposztrofált skank a mélyén. Én élvezem. Lehet, hogy eladható lenne púderes ámbrának, de aki nem akar csalódni, inkább a porosat keresse benne. Egy ámbra, amit nem sikáltak csikorgó tisztára:).
Természetesen tökéletes, mást nem is várnék a háztól. Van még? Kérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Természetesen tökéletes, mást nem is várnék a háztól. Van még? Kérek.