Mona di Orio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2016. január 2.

Kiszerelés:   75 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Meghökkentő bőrillat fériaknak - és bátor nőknek. Olyan, mint egy Gauloise-füstös heves csók.

Illatösszetevők: kardamom, abszint, bőr, opoponax, castoreum és boróka

Poldi

2017. szeptember 9.

Szia Elvanui!

Honnan szerzed be a Mona dekantokat? Nekem valahogy eddig kimaradtak, de sok jót halottam róluk. üdv.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Szia Elvanui!

elvanui

2017. június 7.

Nahát!! Még senki?! Pedig ez egy gyönyörmámor bőrillat.
Nagyon! sok parfümöstől ( és keményvonalas orrosoktól, nem kezdőktől ám!)hallottam rá, hogy ez a legdurvább füst, a bevehetetlen, emészthetetlen kategória, meg hogy chorrizo, meg hogy sonkapadlás..? :D :D
Esküszôm, velem valami nem stimmel:)... Nekem a következőt meséli: angol nemesúr egy november végi kéményfüstös délutánon szegre akasztja a viseltes bőrnyerget, leveti a bőrzekét, ajtón belépve lehámlik az arcáról a zord kifejezés, átsomfordál a konyhába, hogy gyerekkori rejtekhelyéről elcsenjen egy fémdoboz mézédes, kardamomos, pikánsan fűszeres mézeskalácsot, majd elrejtőzik vele a dolgozószobában, hogy egy méregdrága kubai szivar társaságában csendben elmajszolgassa. To-die-for. Néha kap belőle a férjember is.
Most, ahogy nézem, kevés kategória van, amiben nekem nem Mona az etalon:). Well-well.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Nahát!! Még senki?! Pedig ez egy gyönyörmámor bőrillat.