Mona di Orio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   Le Parfum

Fejjegyek: barack, bergamot, aldehidek

Szívjegyek: rózsa, geránium,szegfűszeg

Alapjegyek: bőr, pacsuli, cédrus, vanília, benzoin, ámbra, Peru-balzsam, heliotrope

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bara89

2020. április 16.

Te jóságos ég! Nem barátom a rózsa, soha nem volt még illat, aminek központja ez a gyönyörű virág, és sikerült volna belopnia magát a szívembe. De Mona rózsája!!! Először pezsgőszerűen savanykás, pajkosan friss, majd puhán-édesen ölelő, a kettő között pedig kacag és viháncol a napfényben megállíthatatlanul. Tökéletes és komplex kompozíció, szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

elvanui

2015. október 10.

Annyira szeretem... Csodagyönyörű, eleinte hűvös-mentás, szikrázóan gyümölcsös harmatos friss rózsa, fokozatosan, órák múlva olvad egy gyémántragyogású, nőiesen tökéletes vörös rózsába, minimális púderességgel ölelő, nosztalgikus, de még mindig fiatalosan üde fátyollá válva. Annyira szép, hogy minden alkalommal könnyeket csal a szemembe. Mona az istenekkel cimborált,ez tisztán látszik mindenen, amihez a keze hozzáért. Arannyá vált minden. Felkavaró, örökérvényű alkotásai halálomig kísérteni fognak. Olyan szépség ez, amire kevés minden szó. Kérek mindenkit, aki az abszolút tökélyt keresi, keresse Nála először!! Mona pótolhatatlan. Istenem, mi mindent adhatott volna még a világnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.