Montblanc

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

2015. február 25.

Fejjegyek: mandarin, mandula, kapor
Szívjegyek: rózsa, barack
Alapjegyek: ámbra, cédrus, lóhere

Az összetevők keltették fel a kíváncsiságomat, úgyhogy rendeltem egy mintát, azért nem túl általános, hogy egy parfümben kapor és lóhere szerepeljen illatjegyként.
Nagyon érdekes, valóban individuális, egyedi illat. Az eleje furcsa káosz, van benne minden, édes, savanyú, zöld. Kb. fél óra urán éri el a végleges illatát, a leszáradásában hangsúlyos a mandarin és a zöld jelleg, de némi édesség is jelen van. Nem tudom mihez hasonlítani, pedig elég sok illatot próbáltam az utóbbi két évtizedben. Összességében friss, finom illat, és ami nagy pozitívum, hogy tényleg egyedi, nem egy tizenkettő egy tucat"-típusú illat. Tavaszra nagyon jó választás lehet annak, aki illatok terén nem biztonsági játékos és szereti a kicsit különösebb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Fejjegyek: mandarin, mandula, kapor
Szívjegyek: rózsa, barack