Montblanc

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: fás-fűszeres

Összetétel: mandarin, bambusz, gyömbér, cédrus

Montblanc Starwalker EDT 75 ml
Ár: 5000 Ft + pk , Eladó: erwinbittmann
Állapot: ÚJ, fóliás, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2017. augusztus 21.

Egyrészről megértem azokat, akik nagyon szeretik ezt az illatot.. rengetegszer tervben volt részemről is a beszerzése, de csak a számtalan pozitív vélemény alapján, vakon vásárlás céljából. Végül nem került rá sor, azonban egy minta erejéig kíváncsi voltam rá mindenképpen:
Egy nagyon jó kis tavaszi, friss, tiszta, könnyed illat 40 év alatti férfiaknak, de semmi több, így a végtelen rajongás elmarad részemről. Sokan a Versace Eau Fraiche-hoz hasonlítják, szerintem alaptalanul. Amíg a Versace megcsinálta a női D&G Light Blue méltó férfi változatát, ez a Mont Blanc maximum nyomokban hasonlít rá.. de inkább sehogy.
Ettől függetlenül, mindenképp érdemes kipróbálni, mert egy végtelenül könnyen hordható, kellemes illat igazán jó árban és minőségben.. a véleményem negatív része inkább a túlzott "hype" ellen szól, mintsem az illat ellen.
Simán el tudom képzelni, hogy fiatalok és férfiak hosszú időn keresztül használják nagy-nagy megelégedéssel, sok pozitív visszajelzést fogadva..
Az árát is figyelembe véve nem lehet vele melléfogni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Az árát is figyelembe véve nem lehet vele melléfogni.