Montagne Jeunesse

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Montagne Jeunesse 7th Heaven hajpakolás argán olajjal , vitaminokban, argán olajban, marulában és shea vajban gazdagított hajpakolás, amely segíti a haj növekedését és fényessé varázsolja a száraz hajat

sarah0425

2021. február 20.

Nagyon szép puha lett tőle a hajam és kevésbé töredezett. Az egyetlen ami furcsa volt benne az az illata. Nem túl kellemes de legalább gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Andii017

2019. augusztus 29.

Nagyon szép puha lett a hajam. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Nagyon szép puha lett a hajam. Biztosan újra fogom venni.

biju94

2019. február 11.

Ajándékba kaptam.Előtte nem is tudtam,hogy drogériákban lehet ilyet kapni...kipróbáltam és teljesen meg vagyok vele elégedve!
2 alkalomra elég ezért nem hiszem sűrűn fogom venni . Viszont cserébe tényleg szépen hidratálja a hajvégeket! A kis kiszerelése és az ára miatt -1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Gyalogkakukk

2018. július 17.

Ó igen!!! Ez az! Az eddigi legjobb boltban kapható hajpakolás!
Az illatát leszámítva, ami tényleg nem egy kellemes parfümfelhőre emlékeztet, maximálisan megérdemli az 5 csillagot.
Sok mindent kipróbáltam már, de ettől tényleg fényes és puha lett a hajam. Egyenesítés után pedig kvázi jobban nézett ki, mint amikor a fodrásztól jövök.
Ja és persze az ottani kezelések nem ennyibe kerülnek és nekem még sosem volt ennyire klassz a végeredmény. Plusz pont, hogy nem kell egy fél napig -vagy akár sokkal tovább - a fejemen dunszttal járkálni, és nem olyan nehéz megszabadulni tőle, mint a házi olajos kencéktől.
Biztosan újra fogom venni, bár előtte kipróbálom a márka többi termékét is (a kókuszos és mézes paklolásokat is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Ó igen!!! Ez az! Az eddigi legjobb boltban kapható hajpakolás!

Tanja88

2017. május 28.

Egyenlőre csak egyszer használtam és nem is a teljes adagot csak nagyjából a felét. A hajam tényleg fényesebb lett tőle, de az illata számomra valami borzalom...ilyen gyümölcsös, naptejes valamihez tudnám hasonlítani, de a hajon már egyáltalán nem érezni. Puha, fényes haj az eredménye, de nem hinném, hogy újra veszem. Elég drága ahhoz képest, hogy csak egyszer lehet használni (max.2x) és nem lesz az eredmény olyan hűha, mint azt a reklámok állítják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.