Montagne Jeunesse

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saku28, Módosítva: 2021. április 22.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk puhítja, kisimítja és táplálja a bőrt. Használat után a bőr rendkívül puha és ragyogó lesz.

Saku28

2021. április 14.

Skincare doboz tagja volt, nem nyűgözött le. Szerencsére a bőrömet nem tépte, mint sok peel-off maszk, de egy kis átmeneti puhaságon kívül nem is csinált semmit, viszont cserébe én nagyon szenvedtem a csomagolással. Az illata jó, de szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.