Montale

Ár:   19 800 Ft és 29 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Ár:   19 800 Ft és 29 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegyek: citrom, agarfa, bergamot, mandarin,

Szívjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, fekete bors,

Alapjegyek: bőr, ámbra, tonka bab.

kvin

2018. január 14.

Durván férfias, azon belül is a 40-50-es őszülő halántékú férfi illata. Erős arcélhez, borostához tudom elképzelni, nem egy nőhöz. Könyökbetétes kordzakós egyetemi tanár vagy "otthon-a-család-eszkorttal-szórakozok" típusú, kaszinóba járós, hatalommal rendelkező "üzletember".
Ez egy kőkemény férfiparfüm, kérem szépen. Annak viszont kiváló, ezért kettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Ez egy kőkemény férfiparfüm, kérem szépen. Annak viszont kiváló, ezért kettő.

Szirisz

2017. április 3.

Egyetértek az előző hozzászólással,szerintem is férfias illat.Nem mennék vele emberek közé :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

szeliger

2016. február 14.

1 ml fiola. Nem vagyok Montale rajongó, az üvegnél kezdődik az ellenszenv, ez a termosz flaska vagy tejszínhabspray forma nem dobogtatja meg a szívemet. Ezt a mintát is ajándékba kaptam, de ha már itt van, akkor persze kipróbáltam.
A nyitány erős, de kellemes citrusos oud, ezt valahogy ilyen hidegebb időben idegennek érzem. Kb. fél óra múlva a citrusos jegy lecsendesedik és intenzív szantál veszi át a helyét. Szerintem inkább férfias illat, munkába, emberek közé nem szívesen hordanám. Leszáradásában egyre szárazabbá válik, de el kell ismerni, hogy szép, kerek, elegáns kompozíció, ezért aztán kiváncsi vagyok, hogy nyáron mit mutatna magából. Jó méteres hatósugarú, nem kifjezetten bőrközeli illat, rajtam kb. 6-7 óráig markánsan érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.