Montale

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Aoud Melody romantikus neve (Dallamos Aoud) már jól jelzi az irányvonalat: kitűnően megkomponált, „fülbemászó zeneműhöz” van szerencsénk. Egyáltalán nem harsány, hanem krémes, harmonikus illatot kapunk, melyben a friss ilang-ilang, mesterien választott fűszerek és a keleti fák ínycsiklandó szimfóniát adnak. Egy Montale esetében talán már felesleges is említenünk, hogy az élmény meglehetősen hosszantartó…

Fejillat: bőr, oud, sáfrány, szegfűszeg

Szívillat: ilang-ilang, jázmin, rózsa

Alapillat: ámbra, cédrusfa, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BitterSweet

2016. november 10.

Édesjóistenem......krémes szimfónia helyett igazi köptető illat. Ha Ábelkának ezt adnák a Fluimucil helyett, meggyógyulna, és nem köhögne többé hurutosan a nyomorult. Nem ragozom, szerintem ez nem egy Montale színvonal.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Legoraleptem

2015. április 26.

Hát nem is tudom. Lágy, nem tolakodó illat, amiben elsőre a bőrös érzet jön elő. A háttérből előhúzódik egy pici szúrós illat is, ami lehet hogy van akinek kifejezetten tetszik. Ha valaki kedveli az ilyen jellegű illatokat, hétköznapokra , akár nyárra is működhet neki. Egy idő után valamilyen vegyszer érzet is előbukkant. Nekem nem jött be, de el tudom képzelni hogy vannak egyéniségek akiken ez a parfüm a legszebb arcát mutatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

galagonyanya

2014. augusztus 29.

Tegnap ezt is kipróbáltam. Kevésbé rovarirtó-szagú, mint a White Aoud, lágyabb, virágosabb, de azért van egy jellegzetes szaga, amelyet nem igazán kedvelek. És nem hiszem, hogy ez kizárólag az oud lenne, hiszen a Red Aoud-ot imádom. Szerintem van egy kombináció, amely itt is megjelenik, és ezt az eredményt adja, ezt a "Szuku"-szagot. De mondom, ez itt viselhetőbb. És ami meglepő, két órával később tökéletes pasiillattá válik, friss férfiparfümmé, na ez az egészben a legjobb:) ezért két csillag egy helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.