Montale

Ár:   18 000 Ft és 26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2014. június 13.

Ár:   18 000 Ft és 26 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Montale ámbrája meleg, aranyló, balzsamos és időtlenül fenséges. Az ősidők óta a leginkább tiszteletben tartott parfüm-alkotóelemmel olyan kompozíciót készített a Montale, amelynél méltóbbat eddig szinte senki nem volt képes. Nagy szavak ezek, de a Blue Amber egész egyszerűen újkori etalon. Hagyjunk neki időt, és megdöbbenve fogjuk tapasztalni, hogy még órák után is változik, finomodik, aranylik. A Montale alkotása tehát kötelező azoknak, akik szeretik az ámbrát, akik számára pedig ismeretlen az ámbra puha, gazdag bűvereje, azok egy lehetetlenül gyönyörű kompozíciót ismerhetnek meg a személyében.

feve

2019. november 15.

Szerelem!!
Hihetetlenül tartós illat, a ruháimon hetek elteltével is lehet érezni. Kifújás után brutálisan tömény, érdemes nem beleszippantani egy hatalmasat a levegőbe, viszont pár perccel később érkezik a csoda. Igazi dög, téli, meleg illat, folyamatosan változik. Tudni kell viselni, aki komfortos kis illatkát keres, annak nem ajánlom.
A mennyiséggel vigyázni kell, könnyű túlzásba vinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Szerelem!!
A mennyiséggel vigyázni kell, könnyű túlzásba vinni.

Odil

2019. augusztus 4.

Egyszerre fémes, állatias, tömény, szinte dohányosan meleg vanília, mindenféle nehezen megfogható növényességekkel és állandó változással. Van benne egy kicsi égett gumi is, de csodálatosan, semmi gyorsulási versenyes furáskodás. Emlékeztet a bársonyra: Egy anyag, mégis lehet végtelenül selymes és durva is, csupán a simogatás irányától függően.
Az a különleges, modern nagyság, ami nem felejtett el kinyilatkoztatás szinten erotikusnak lenni, s mivel a minősége (tartóssága, sugara) is a "nagyokhoz" sorolja, ebben addig forgolódhatunk, amíg csak a gyomrunk bírja.
Gyönyörű orientál, erős és titokzatos, már-már arabos (a fémes és növényes élei árnyalják csak másként), gyakran tapasztalom, hogy zavarba hozza a környezetemet nehézségével, pedig csak a mintám hegyével érek a nyakamhoz. Sötét, nagyon sötét a gátlástalanabb fajtából, ráadásul nem éppen evilági természetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Alig várom az őszt, hogy újra legálisan használhassam! Nem merek vele büntetni nyáron, pedig én el bírnám magamon ilyen melegben is, imádom egyszerűen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Tubereuse

2017. augusztus 18.

Montale mester útján tett kirándulásaim egyetlen csalódása. Szúrós, nem szeretem illat. Bódító felhanggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

TFerenc

2016. október 7.

Mivel itt a hideg idő ki akartam próbálni egy borostyán, vanília alkotást. Nagyágyút akartam(hosszú idő-nagy hatósugár), így a Montale illatára esett a válsztásom. Kettő spricc a kézfejre és uhhhfff!!! A nyitás első perceit azóta sem szagolgatom :-) Egy kémiai atombomba ez, melynek a villanásába nem ajánlatos belenézni ugyebár. Viszont mikor már "száll fel a gombafelhő" az valami mennyei!!! Amber és vanília tökéletes elegye, pici füstösséggel. Vetítése 6-8 óra, bőrön 12+. Akinek tetszik a Baldessarini - Strictly Private, de csalódott a tartósságában, annak ezt ajánlom. No meg mindenkinek aki egy melengető, símogató illatra vágyik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

galagonyanya

2016. június 5.

Ha létezik mennyország, akkor bizonyosan ámbraillata van...

Fragranticán az Ambre 114-hez hasonlítják, és tudom is, miért: a nyitánya mindkettőnek fűszeres, majd később lágyul, édesedik, finomodik. Különbség, hogy míg a 114 rajtam inkább zöldfűszeresen nyit, addig a Blue inkább korianderes-éles, de ez szerencsére nem tart sokáig.

A Blue ezután valóban kékké válik: olyan, mintha a lenyugvó nap utolsó sugarai is elbúcsúztak volna, és állnánk az óceán partján... kicsit levendulás lesz, bár nem láttam összetevői között. Csodálatosan finom, melengető illat, és ahogy múlik az idő, egyre lágyabb, vaníliásabb lesz.

A végkifejlet egyelőre ismeretlen számomra, mivel elaludtam. És természetesen - Betti, neked mondom - ámbrás álmaim voltak ismét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Ha létezik mennyország, akkor bizonyosan ámbraillata van...

3tara2

2016. január 1.

Hát.....ódákat zengtek róla! Valóban finom,valóban bársonyos,körbeölelős,aranyló illat. Egy nagyon jó ámbrás parfüm!
Azért nekem ennél jóval nagyobbak az elvárásaim,pláne, hogy nem akárkiről van szó!
Azt szeretem,ha én és a parfümöm együtt vagyunk,együtt lélegzünk...a Blue Amber ehhez képest elbújik mögöttem,szinte már félősen,mint egy első bálozós tizenéves kislány!
Valahogy az arányokkal van baj! Rajtam egyébként nem vált arculatot az illat - szinte ugyanazt hozza óráról órára max.annyit tudok elmondani,hogy még tovább lágyul.
Nem rossz parfüm! Sőt! Nem adom el...de újat sem veszek az egyszer biztos!
Mainstreem illatoknál csillagos ötöst adnék erre!
Niche parfümök viszonylatában gyenge közepes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Nem rossz parfüm! Sőt! Nem adom el...de újat sem veszek az egyszer biztos!
Mainstreem illatoknál csillagos ötöst adnék erre!
Niche parfümök viszonylatában gyenge közepes!

Scara

2015. december 7.

Gyönyörű illat, nagy szerelem volt, de már más parfümé a szívem :)
Új gazdáját keresi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Gyönyörű illat, nagy szerelem volt, de már más parfümé a szívem :)
Új gazdáját keresi :)

tatantix79

2015. január 17.

Nagyon egyértelműnek tűnt elsőre. Símulós, bújós, ölbe fészkelődős rendkívül finom, nőies ámbra illatnak mutatkozott első fújásra. Azután elkezdett szépen lassan vetkőzni és a végén egy jóképű, sármos férfias illattá meztelenedett. A parfüm az én száraz bőrömön nagyon kellemes, ám kifejezetten férfias és minél tovább vetkőzik, annál férfiasabb és karakteresebb. Ezt az illatot nem fiatal fiúcskáknak hozta létre az alkotója. A férfi aki ezt viseli, nem véletlenül teszi: már tud mindent ami a csábítás fortélyait illeti. Nem mondom, hogy hölgyek nem viselhetik, nyilván más típusú bőrön nőies parfümmé válhat. Mindenképp szép, meleg és gazdag illat, ami nem mellesleg -akár az összes általam kipróbált illetve viselt Montale- nagyon sokáig megmarad a bőrön. Érdemes kipróbálni mindkét nemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 17.

csillag

2014. november 9.

5db mintàt rendeltem, de ezzel be is fejeztem, mert csak a szìvem fàjdìtom. De azért, nem mindegyiktől zizegek. Ezzel az illattal nem tudok egy percig sem azonosulni. Szùr, bök, nyom, nagyon zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.