Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

PerfumePippi

2016. november 3.

Kíváncsiságból szereztem be anno a mintát, hogy vajon meddig bírom a szúrósságát, és rajtam annyira szúrós-e. Nos, emlékeim szerint korábban szúrósabb volt, de lehet, hogy a bőröm változott az évek során, mert ma egy teljesen vállalható, kellemes, sőőőőt, karcos fássággával igen kellemes férfiillat került a kezemre. Hát, meg is lepődtem ám rendesen! :-) Én sem érzem uniszexnek, hanem egyértelműen férfiillatnak, és valóban nincsenek benne nagy csavarok. Ez nem a sármőrök és Casanovák, még csak nem is a jéghűs sportemberek illata. Így, kábé 10 óra elteltével, az abszolút bőrközeliségben (igen, lehetne intenzívebb kicsit - nem, ne legyen az, legyen ez ilyen intim!) a maga komfortos fásságával az az illat, ami biztonságot nyújt, amihez jó lenne odabújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

mooo

2015. március 29.

Hát ezt én sem tudom összekötni Montale-al! Igazából el sem tudom képzelni,hogy ezt bármilyen nőnemű lény viselné, férfi illatnak talán....de olyannyira durva,karcos és....bocsánat,de nagyon kommersz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Avicky

2013. szeptember 16.

Ez a Montale egyik tévedése...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Ez a Montale egyik tévedése...

Amanda

2013. szeptember 8.

Érdekes módon a Fragrantica.com is említi az oud-ot hmm.......tucatnyian pedig érezzük is ám rendesen, de ez biztosan tévedés lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Avicky

2013. szeptember 8.

Ez az illat nem tartalmaz oudot, a parfüméria honlapján tévesen szerepel. Tehát ne oudos illatként kezeljük. Hétköznapi viseletre abszolút kellemes. Sajnos nem túl tartós. Szívesen fújom magamra azokon a reggeleken, amikor még semmihez nincs hangulatom, igaz elég ritkán, havonta 2-3 alkalommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Amanda

2013. március 25.

Sajnos én is abba a populációba tartozom, mint az európai típusúak általában, akin nem működnek az oud-os illatok. Pedig a Musk to musk-ban nem igazán domináns ez a jegy, mégis olyan illata lesz rajtam mintha egy kórház műtőjében kiszórnának némi fűszert a padlóra. Klóros fertőtlenítőszer szagot áraszt általában minden oud-os parfüm, az én bőröm a hibás tudom :(
És még egy negatívum, hihetetlenül rövid idő alatt elillant rólam. Biztosan van olyan akinek jól állnak ezek az illatok, de beruházás előtt én hosszas próbálgatást javaslok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.