Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Szikrázóan életteli rózsák a Montale-tól – ezúttal oud nélkül. Ta’if egy kis, sivatagra néző város, 1500 méterrel a Vörös tenger szintje felett. Itt termesztik kis farmokon a világ legjobb minőségű olaját adó 30 szirmos rózsafajtát már az Ottomán birodalom óta. Sajnos, a Taif rózsatermés mennyiségét tekintve messze elmarad a török, bolgár, orosz, indiai, marokkói terméstől, ezért csak nagyon kis mennyiségben áll rendelkezésre ez a páratlan illatanyag.

Illatjegy: rózsa

Evko

2018. augusztus 4.

Iszony...és mindezt úgy,hogy nagy rózsafan vagyok.Ha valaki újra átélné a 80-as évek bolgár rózsaolaj illatát szaladjon beszerezni.Sokadik Montale csalódásom,de ez most a legdurvább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Anne74

2017. április 28.

Az egyik legkellemesebb rózsaillat...

Mintha az ember lánya egy rózsakertben sétálna napsütésben :)

Igazán tetszetős illat s a rózsafanoknak kötelező darab ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

Az egyik legkellemesebb rózsaillat...

Mintha az ember lánya egy rózsakertben sétálna napsütésben :)

Igazán tetszetős illat s a rózsafanoknak kötelező darab ...

pofiarc

2015. szeptember 6.

Ambivalens a kapcsolatom a rózsával. Az élő virág illatát nagyon szeretem, de a szintetikus változata, amit az avonos intim szappantól a mosóparfümökön át a Bvlgari Rose Esssentielle EDP-ig használnak, valami kibírhatatlanul MŰ illat, képtelen vagyok elviselni. Ezért inkább nem is tartok rózsaillatú cuccokat idehaza. A Taif Roses is így indít sajnos: az első félórában sörbe áztatott szárított rózsát érzek. Félóra múlva szappanos rózsát, majd újabb egy óra múlva bontakozik ki a legistenibb, legrealisztikusabb rózsaillat, amit valaha éreztem. Nincs benne semmi "mű". Mintha valaki rám borított volna egy kosár friss, élő rózsát, isteni! És ez az illat beborít, órákig elkísér. Az első félóra miatt adok csak négy csillagot, mert egyébként minden tekintetben kiváló parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

médea

2012. március 31.

Őszi szerzeményem. Mikor először szagoltam egyből le is töröltem egy papírzsebkendővel a csuklómról, és csak másnapra csillapodott le az illat, a zsebkendőn. Biztos voltam, hogy ilyen parfümöt soha nem fogok venni, de valamiért csak nem tudtam kiverni a fejemből. Továbbra is szagolgattam, végül kértem egy mintát, és következő hónapban megvettem a parfümöt, amit azóta sem bántam meg. Nagyon szeretem, óriási a hatósugara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.