Moonbasa Nails

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   műkörmös szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   műkörmös szaküzletek, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A thermo lakkzselé, gél lakk hőre változtatja a színét. Hő hatására kivilágosodik, hidegre pedig sötétül. A hagyományos lakkzselé tulajdonságaival rendelkezik. Tartós, akár 3-4 hétig is díszíti a körmöt. UV és LED lámpa fénye alatt is megköt. Leoldható termék, reszelés nélkül gél lakk leoldó folyadék segítségével egyszerűen eltávolítható.

Ad-Namah

2019. október 20.

Két rétegben kentem fel a 402# püspöklila-rózsaszín színt, és gyönyörű! A körmöm pont annyira nőtt meg, hogy érvényesül a thermo színváltó hatás. Én nem tapasztaltam az előző kommentben leirtakat, mivel ahhoz vagyok szokva, hogy körömlakkot használok, így nekem egységesen nehéz a gél lakkokkal dolgozni, mert nem figyelek oda és hopp, megszaladt és befolyt a körömágy alá. Nekem ez a lakk túlárazott, nagyon szép színe van, de vannak más márkák akik nem kérnek el egy vagyont 4 ml lakkért, ami szinte semmi, nem tudom hány használatra elég, de nem sokra számítok. Öt csillagot adok a szín és az alkalmazás miatt, de az ára horribilis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

zsolyomi.dora

2018. március 1.

Olcsóbb, mint a többi, annyival kevésbé fed és annyival kevésbé tartós is. Szerintem ha valaki otthoni felhasználásra szeretne géllakkot, inkább adjon párszáz forinttal többet. Ez elfolyik, nekem nehéz vele dolgozni. Kezdőknek semmiképp sem ajánlanám.

Up: nagyon apró csillámmal keverve egészen jó állaga lesz a lakknak, könnyebb vele dolgozni, így 3 rétegben fed tökéletesen. Tartósabb is, örülök, hogy végül nem kellett kidobnom, mert a színe nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.