Moonshot

Ár:   $27.90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: My Molly, Módosítva: 2019. január 24.

Ár:   $27.90
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Balzsam típusú cushion alapozó, amely beleolvad a bőrbe. Magas fedésű, hidratáló formulájú így biztosítva egészséges és természetes ragyogást a bőrnek.

dio14

2019. június 4.

Egy ideje már csak cushion alapozókat használok, mert nagyon praktikusak, és természetes hatásuak. Ehhez negyed áron sikerült hozzájutnom utántöltővel együtt. A szivacsa is szuper, csak még azt nem tudom, hogy fogja kihúzni, mert sajnos az utántöltőhöz szivacs nem jár:(
Ezt leszámítva eddig nagyon tetszik, ennél is érvényesül a kevesebb az több szabály, szóval nagyon óvatosan kell vele bánni, mert csúnya lesz különben. Vékonyan felvíve gyönyörű dewy lesz a végeredmény. A szín is majdnem tökéletes, ha sárgább tónusú lenne, de ezt csak én látom:)
Átlátszó púderrel fixálom, úgy fél napig szépen fent marad. Igen, sajnos tartósságban nem a legjobb. Viszont egyáltalán nem szárít, sőt inkább hidratál, és nem komedogén a bőrömnek.
Teljes áron biztos nem venném meg, de ennyit bőven megért. Utántöltőt fogok még rendelni belőle.

Mégsem tetszik:( Egyáltalán nem tartós, még fixálva sem , pár óra múlva már kopik itt-ott. Visszasírom a missha tension pact-ot, az egész nap szépen fent maradt.

Közben rájöttem, hogy nem kell annyi nindent alá kenni:) Elég a tonik, c-szérum, fényvédő kombó, és így szuper, nem csúszkál. Úgy örülök, mikor ilyen "hatalmas" felfedezéseket teszek😆 Visszakap egy csillagot!

Up.: Elraktam hűvösebb időkre, mert ma teljesen szétfolyt a fejemen, borzalmasan néztem ki, mint aki belefejelt egy zsíros bödönbe, pedig nekem normál-száraz bőröm van. Úgy látszik ez a hidratálás már túl sok a bőrömnek ebben a melegben. Pedig csak tonik és fényvédő volt alatta, és fixálva volt púderrel is. Bele se merek gondolni mi lenne vele 30 fokban😱
Őszre-télre még jól fog jönni, de most hanyagolom. Pontot nem vonok le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Őszre-télre még jól fog jönni, de most hanyagolom. Pontot nem vonok le.