Moresque

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2024. március 25.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2024.

Fejjegyek: mandula, cseresznye, narancs, gyömbér

Szívjegyek: írisz, pacsuli, jázmin, rózsa

Alapjegyek: tonkabab, vanília, barnacukor, szantálfa, ámbra

Moresque Perpetual + Giardini di Toscana Bianco Latte - minták
Ár: 1000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: a képen látható jelölésig, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

xszemyx

2024. május 21.

Meggyespite illat számomra. Egyedi fűszerezésű, titkos receptúra alapján egy kis manufaktúrában készült meggyespite. Sok gourmand illatot kedvelek, de azt parfümként nem, ami már ennyi ehető és nincs benne az illatként hordható kategóriában. 3,5 ☆ ezt pedig már felfelé kerekítjük ugye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 21.

laracroft

2024. április 25.

Rajtam nagyon medicinális, köptetős-kórházas meggyszag némi karcos pacsulis-ámbrás alapon, de ez az alap olyan, mintha oud is lenne benne, pedig az illatjegyek között nem szerepel. Brutál erős és tartós. Szerencsére nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.