Morgan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-zöld

Összetétel: szeder, guava, ibolya, orgona, mósusz, vanília, kasmírfa

dobolank

2014. február 21.

1 milis mintát vettem belőle a Nyugati aluljáróban - érdekes illat, a mostani tinilányoknak szánt illatok javított, összetettebb verziójának tűnik, ha lenne valamekkora tartóssága is mellé, lehet hogy megvenném nagyobban is, de így...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

narancsfavirág

2013. október 1.

Leértékelve vettem jónéhány éve még gimis koromban, de nagyon jó kis illat volt, sokat használtam. Mostanában nem láttam az üzletekben :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.