Morphe Brushes

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2015. szeptember 28.

Kategória:   Ecsetek

Alapozóecset.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natulcien

2018. január 3.

Egy satírozó ecset van meg a márkától és hatalmas csalódás. Még a noname ebayes bambusz ecsetek is ezerszer jobban muzsikálnak,mint ez a darab. Elállnak a szőrei, amik még szúrnak is, és nem lehet vele szépen dolgozni. Pénzkidobás volt, és alig használom, akkor is csak lelkiismeret furdalásból, ha már megvettem. Ha az ebayes ecset példánál maradtunk a Sigma übereli, kb.ezt vártam volna ettől a márkától is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Mintia

2017. október 4.

Eddigi tapasztalataim alapján én 5 csillagot adok ennek az ecsetnek. Nem csíkoz, nem nyel el túl sok alapozót, és nem szúrja a bőröm. :) Minden rendben vele, de azért természetesen időről időre ki kell mosni, mert ront a végeredményen ha túlságosan alapozós.

UPDATE: Hát sajnos fél év elteltével borzalmasan hullanak a szálak belőle.. szóval 5 helyett megy a 3 csillag részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

berrythought

2017. március 25.

Imádom! Gondolkodom egy második darab beszerzésén. Szerintem puha és elég tömött, így sűrűbb alapozókat is könnyű vele eldolgozni, de emellett erős fedést tudok elérni. Felvesz valamennyit az alapozókból, de megtaláltam a módszert, hogy a nagyja az arcomon kössön ki (nem csak körkörösen használom, hanem kicsit rá is nyomom a bőrömre ahol a fedést igénylem, ha ez így érthető:)) Rendszeresen mosom, mégsem hullik és tartja a formáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

bullrot

2016. június 11.

Nagyok voltak az elvárásaim, hiszen rengetegen áradoznak róla. Mikor megjött az ecset, nagyon csalódott voltam ami a szálak minőségét illeti. Azt hittem, hogy ez lesz a tökéletes ecset, elég nagy, nem egyenesre vágott szálú és jól tömött fejű ecsetet kerestem. Az ecset tömött, de azt vártam, hogy tömöttebb lesz. Elég sok alapozót kell használnom, mivel az ecset elnyeli azt /és igen, előtte benedvesítettem a szálakat, tehát nem abban van a hiba/. A szálak puhák, de Real Techniques ecsetek sokkal puhábbak.
Update: eléggé elégedetlen voltam vele, 1,5 hónapig hozzá se nyúltam. Aztán a többi ecsetem nem volt tiszta és eszembe jutott, hogy megvan EZ az ecsetem is, akkor visszatértem hozzá, és láss csodát azóta semmi bajom sincs vele. Azóta felváltva használom másik ecseteimmel, valahogy sűrűbbnek is tűnik, mint először. Talán csak hozzá kellett szokni. Viszont a minőségétől még mindig nem vagyok elájulva....
Kap +2 pontot, mivel igazán jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Kap +2 pontot, mivel igazán jól végzi a dolgát.

murczinodett

2015. szeptember 15.

Imádom felvinni ezzel az alapozóm, mert nagyon egyenletesen lehet vele dolgozni és hibátlan lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.