Morphe Brushes

Ár:   €17   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   22,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   €17
Kiszerelés:   22,5 g

• Nappali és esti smink elkészítéséhez is alkalmas, hordható színek
  • Krémes, pigmentált, jól satírozható formula
  • 9 matt és 6 fényes szemfesték

zsofc

2019. március 10.

Hát én az előttem hozzászólóval ellentétben nem találtam fekete színt a palettában. A minőség rendben van, de amekkora hype van a Morphe cuccok körül, többet vártam volna tőle, a Colourpop szemhéjfestékekkel jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

katalara

2018. november 25.

Az első szemfestékpalettám volt. A sötétebb barnák sajnos majdnem ugyolyanok szemen, eniatt nem tudtam nagyon kihasználni. Gyakorolni nagyon jó volt vele, pigmentáltak és könnyen elsatírozhatók voltak, kivéve a fekete és a mellette levő bogyós szín ami gyönyörű így a pan-ben.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.