Morphe Brushes

Ár:   $29   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db + tok   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   $29
Kiszerelés:   10 db + tok
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Ez a készlet mindent biztosít számodra ahhoz, hogy egy tökéletesen blendelt szemsminket elkészíts. Az ecsetek szintetikusak, nem tartalmaznak állatszőrt.

Formidable

2021. február 27.

Nagyon jó szett, mindenféle méretű és típusú ecset megtalálható benne, a nagyobb blenderektől kezdve az egészen picike linerekig. Része továbbá egy kis szilinkonos applikátor is, amit bevallom, először nem tudtam hova tenni, majd gyorsan elolvastam a szetthez járó kis "útmutatót", ami elárulta, hogy a glitterek applikálásához van. Ki is próbáltam azóta, szerintem irtó hasznos kis applikátor, mert szépen felveszi a glittereket - jobban, mint egy sima ecset -, és sokkal precízebben lehet vele dolgozni, mint mondjuk ujjal. A minőségük egytől egyig szuper, egyelőre csak néhány mosáson vannak túl, de eddig azt is jól bírják, nem hullajtanak egyáltalán. :) Plusz pont, hogy az összes szintetikus, így állati szőrt egyáltalán nem tartalmaznak.
A tok, ami a készlethez jár, szerintem praktikus, nagyon különleges és szép - engem meglepett, hogy nem hengeres, hanem háromszög alapú hasáb formájú, de szerintem ez csak még izgalmasabbá teszi.
Akciósan olyan 15-18$ körül tudtam megvenni (nem emlékszem már pontosan), amit teljes mértékben megért, de ha valamelyik beauty guru 10%-os kuponkódjával veszi meg valaki, szerintem az is korrekt ár érte.
Összességében nagyon elégedett vagyok ezzel a szettel, szívesen nyúlok hozzá. Ha valaki az első nagyobb szemecset szettjét keresi, akkor ezt csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.