Morphe Brushes

Ár:   €11   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Hannabeutygirl, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   €11
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, krémes, maximálisan matt rúzs, erősen pigmentált árnyalatokban.

ngsrr

2020. május 20.

Hát nem is tudom. Teljesen olyan, mint bármely másik drogériás matt rúzs, az égegyadta világon semmi extra nincs benne, nem tartsabb, nem krémesebb, nem mattabb, csak egy átlagos púderes finishű rúzs, az állaga felkenve nem annyira agresszíven matt mert zsepin elsőre egykis lenyomatot hagy, de azért matt. A szín viszont nem annyira erős, nekem a kissy face (barackos nude) szín van meg, és ha kicsit túlrúzsozok a szám kontúrvonalán, tök fura de látszik hol megy a rendes vonala, mert egy kicsit áttetsző, szóval nem fed olyan brutálisan. 14 eurót nem ér, de most pl 6 euróért van akciósan, ennyit már azt hiszem simán. Nekem az ABH matt rúzsoknak a formulája a kedvencem, ez azért nem ér fel annak a minőségéhez. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.