Morphe Brushes

Ár:   $49   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2019. október 4.

Ár:   $49
Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

Jeffree Star közreműködésével készült pink szemecseteket tartalmazó készlet.

infernal

2020. augusztus 29.

Nagyon jó minőségű szett, vettem tartalékba is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Nagyon jó minőségű szett, vettem tartalékba is

norasmith

2020. augusztus 5.

Nagyon jó minőségű ecsetek, minden benne van ami egy szemsmink elkészítéséhet kellhet. A Morphe-nál szokott rá lenni időszakosan elég jó kedvezmény, így nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

reka0122

2020. június 15.

Hihetetlenül jó a súlypont eloszlatása az ecseteknek, pont tökéletesen kézre esik ezáltal. Nagyon jó minőségűek könnyű velük dolgozni, szépen teszik a dolgukat. A szemöldök ecset és liner meglepően precíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Lencseee

2020. március 5.

Szerintem ez egy nagyon klasszul osszevalogatott szemre valo ecsetkeszlet, es nem karistolnak, finom puhak. Nincs benne uresjarat, minden darabja hasznosithato. Irom mindezt ugy, hogy ket darabot biztos nem fogok hasznalni, mert gellinert nem tudok hasznalni, bena vagyok hozza es a szemoldok ecsetem amit most hasznalok meg jo😎 ar-ertekaranyban 5 csillag, mert jo kis alapdarab mindegyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 10.

Pár napja volt kapható amikor megrendeltem. Imádom Jeffree Start, és a rózsaszínt. Emellett már régóta kerestem egy jó ecsetszettet szemre. Szóval ezt muszáj volt megrendelnem, és egyszerűen tökéletes. Nagyon jól van összeállítva, minősége is nagyon jó, mosást bírják, nem hullik a szőre, jó puhák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 10.