Morphe Brushes

Ár:   $50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   $50
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

8 db szemecsetet és egy ecsettartó tokot tartalmazó készlet.

1. JH30 - Beast Mode Blender Brush (Natural)
  2. JH32 - Transition Blender Brush (Natural)
  3. JH33 - Universal Blender Brush (Natural)
  4. JH39 - Inner Corner Highlight Brush (Synthetic)
  5. JH40 - Precise Blender Brush  (Natural)
  6. JH41 - All Over Lid Brush (Blend of Natural & Synthetic)
  7. JH42 - Brow Bone Highlight Brush (Natural)
  8. JH43 - Eyeliner Smudge Brush (Synthetic)
  9. 9. Master Bag - Small

hartkitti

2020. július 7.

Az 50%-os akción sikerült beszereznem a szemrevaló ecsetszettet, de már a másik szett megvásárlásán is gondolkodom. :) Könnyű az ecsetekkel dolgozni. :)), csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Lencseee

2020. június 4.

Ebből a kollekcióból konkrétan 2 szett is használatban van, annyira szeretem. Ár-érték arányban verhetetlen. Komplett szemecset szett. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.