Moschino

Ár:   5740-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   5740-11 200 Ft

Ár: 11.900 , Eladó: Csokri
Állapot: 30 /30 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Moschino Glamour EDP 100ml/80ml
Ár: 25000 , Eladó: Denissza
Állapot: 100/80ml, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

ssyakaky

2018. március 16.

gimis koromban hasznaltam, de nem ő volt a kedvencem, és az üvegét is giccsesnek tartottam. de amikor felfujtam, az mindig egy instant önbizalom boost volt, nagyon nőcisnek éreztem tőle magam. az illata kicsit teás, lehet mondani, hogy tipikus moschino, de emellett édes, gyümölcsös. ma már nem hordanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Pocok96

2018. február 25.

Nagyon szeretem! Erős, de mégis nőies illatú parfüm ami akár napokig is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

biusjj

2017. szeptember 18.

A rossmannban akciós volt így vettem egyet. Az üvegből illatolva kellemes, könnyed virágos illat, picit édes, rögtön a tavasz jut róla eszembe. Sajnos felfújva kissé dezodoros illattá változik. Olyan érzés, mint amikor befújod magad deoval és pár óra múlva a melegben megcsapja az orrod. Nem kellemetlen, de nem is túl komfortos, parfümben meg főleg nem. A tartóssága közepes, rajtam bőrön 4 óra, ruhán több persze. Az üvege nagyon szép, bájos, sajnos az illat nem tükrözi. Lehet, hogy máson jól működik, sajnos rajtam nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

pomme

2017. március 30.

Nem értem sem az elnevezést, se az üveget, egyszerűen nem illik egyik sem az illathoz. Ez egy tök jó tavaszi-nyári illat mediterrán virágokkal, tengerrel (só), napsütéssel (a hibiszkusznak rajtam valamiért napsütés illata van, mint a napra kirakott párnáknak). Szerencsére van Fragrantica, különben tutira nem érdekelt volna az üveg alapján. Nagyon hasonlít a Hollister Wave illatára, csak gyengébb. Aki a tartóssága miatt nem szereti csak, az próbálja meg a Hollistert, az odateszi magát rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Ascyra

2017. január 25.

Pont olyan, amilyen az üvege: elbűvölő, végtelenül feminin, picit játékos, romantikus, finoman mosolygós. Kifújáskor nagyon erős cédrusos-narancsos, majd elkezd szinte azonnal szelidülni és átcsap gyümölcsbe, később fanyar, hervadó virágos-zöld teás lesz rajtam. Szinte egész nap szagolgatom, annyira csavaros ez az illat, minden percben mást érzek és tobzódom a csodás illatokban. Olyan erővel törnek rám a parfüm által szugerált képek, hogy magam is meglepődtem. Lehuny pilláim mögött látok kiázott zöldteát elegáns csészében, amely épp a kihűlés szélén áll, fehér rózsát, amely csak néha fel-fel villan az illatban, majd érzek benne mandarint, narancsot, mintha most pucolták volna mellettem és a héját rárakták a radiátorra. Letisztulás után egy előkelő szalont látok, barokk asztalkán csokoládébonbon, és egy hatalmas csokor színes tavaszi virág. Egy fiatal, törékeny nő mosolyogva néz ki az ablakon az előtte elterülő tájra. Finom és kecses, változékony, akár a tavaszi szél. Majd végleg letisztulva egy nyugodt, kiegyensúlyozott, tiszta-virág illat (talán az orchidea ilyen) marad meg sokáig és burkol be finom szirmaival. Ez az illat számomra tökéletes, semmit sem tennék hozzá, semmit sem vennék el belőle. (Valaki írta lent, hogy a tesiórás dezodorra emlékezteti - szerintem sem jár messze a valóságtól, mert azt is érezni benne a leszáradás közepén, de csak néhány pillanatig talán, azután ez is szépen átváltozik valami előkelővé). Igyekszem mihamarabb beszerezni, mert most csak mintám van :)

Még egy megjegyzés: egyedül a névválasztást nem értem. Ez az illat kifinomult és romantikus. A csillogás arroganciájához semmi de semmi köze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Kicsivero

2016. június 6.

Kicsit friss ,kicsit édes...romantikus illat!
A Moschino-ban még nem csalódtam.Nekem Ő a kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Kicsit friss ,kicsit édes...romantikus illat!
A Moschino-ban még nem csalódtam.Nekem Ő a kedvenc :)

Lyah

2016. március 20.

Nagyon akartam szeretni, de ma addig teszteltem, míg a végén rendesen rosszul lettem tőle. Valami zavar benne, nem tudom megmondani, hogy mi, de itt véget is ért a kapcsolatunk. Közepesen tartós egyébként, és 80%ban tetszene is, csak ott az a valami...rosszul viszont még soha egy parfümtől sem lettem, úgyhogy ez mindenképp -csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Roberta

2015. november 15.

Ő a másik stabil illat a szekrényemben. Télre. Már vagy 5 üveggel elhasználtam. Munkába, hétköznapra tökéletes. Mindig megjegyzik, hogy milyen finom illatom van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Barack

2015. szeptember 19.

A dezodor szagú parfüm. Kaptam egy mintát belőle egy rendeléshez. Magamra pöttyintettem belőle egy picit, és most úgy érzem magam, mint 12-13 éves koromban a lányöltözőben tesi óra után. Nagyon nem jön be. Erős, tartós, de nem tudok ettől a képtől elvonatkoztatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

bellsy

2015. január 6.

Nekem ez az egyik kedvencem. Én télen, hétköznapokon szoktam viselni. Nagyon tartós. Nekem olyan mély, karakteres az illata de mégis finom és édes, pont ezt szeretem benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.