Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: menta, citrom, grapefruit,

Szívjegyek: levendula, borókabogyó,

Alapjegyek: pézsma, ámbra, fás jegyek, pacsuli.

Babooca

2015. április 24.

Egy mintát kaptam az egyik vásárlásom mellé és a Kedvesemnek telitalálat lett. A sima Moschino Forevert is szeretem rajta, ez pedig tökéletes nyári flanker. A menta és a citrom tökéletesen kiérezhető, frissítő és felpezsdítő. A névadás illik az illat jellegéhez. Ha találok vhol biztosan beszerzek neki egyet. Ő is szereti az elmúlt 2 hétben csak ezt fújta magára, és büszkén hordja. Tartóssága is jó, ahhoz képest, hogy nyári illat, még este is érzem rajta. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.