Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos
Összetétel: kardamom, ribizli, mandula, jázmin, gy.virág,heliotrop, musk

Ár: Csere , Eladó: nikool01
Állapot: 100ml/kép, kb 75ml, Helyszín: Nagyvázsony , fizetés: Utalás után postán maradóval tudom küldeni.
Moschino Toujours Glamour Edt
Ár: 1200Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 30ml/kép , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcsi66

2021. január 11.

Armani She örökre megbabonázott,,,itt olvastam h hasonlít hozzá,ezért próbáltam ki, Ha nagyon szeretném tán egy kicsit, de teljesen más irányba tart ő.És ez az út sem rossz,ugyanis nagyon kellemesen telt ,véleményem róla ha érezném,h a biztonságot választja,hisz kellemes nőies komfortot visel,ezért senki sem fog beszólni,,,,én meg nem is szoktam, Az indítása zöldes puhaság,majd Níveás beütéssel végződik.Közepesnél egy picit több,de mivel nem venném meg,így 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 11.

6vilag

2019. április 6.

A lányom használta az elmúlt télen a Guerlain La Petite Robe Noire-t, nézegettem, hogy ez is mandulás és itt jókat is írtatok róla.
Áh, ennek az ára töredéke a Guerlain-nak..... nos, megvettem. Amúgy is szeretem a Moschinót a maga bájával, viccességével, fricskáival.
Egy reggel valami ismeretlen illat lengedezett a szobája felől. Kérdem, hogy mi ez? Hát Ő volt.
Nem mondanám, hogy kicsit is hasonlít a La Petite Robe Noire-ra, de attól még jó. Friss, kicsit virágos és egyben Nívea-ás. krémes illatként tudnám legjobban aposztrofálni.
A mandulát én nem érzem benne egyáltalán, inkább egy élesebb, frissebb vonalat /ribizli - jázmin kombónak köszönhetően?/. Azonnal fújtam belőle a csuklómra és az eredmény: friss, vidám, krémes, de nem gejl és egyáltalán nem cukorkás (szerencsére). Tartóssága: egy fuffantás után elég jónak bizonyul, nem über szuper, de szerintem jó, kb.olyan 6-7 óra.
A krémessége mellett a vidám, élénk, friss vonalat végig megtarja, hisz ez mégiscsak egy nagyon Moschino.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

Nenuka

2018. november 10.

Ha márka lennék, Moschino lennék, ha illatszín, lila. Ezért nekem ő is top 10es. Najó, 15ben tuti benne van. Cupp neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

googles

2018. augusztus 18.

Van egy uveggel ebbol a mar ritka joszagbol. Kifejezetten a mandula miatt vadasztam ra. Nem az a fajta mandula, amit vartam, de finom, kremes es jo illat. Egyedinek is mondanam.
Ritkan nyulok fele, nekem nem minden pillanatomban jon be. Talan azert, mert iszomyat keves eleg belole ahhoz, hogy elvezheto legyen. Rajtam tartos es szillazsa is jo. Ha mar kettot fujok, tul tomeny. Erdekes darab, ezt edes illatokkal se gyakran tapasztalom.
1 fujassal isteni, szagolgatos, kremes, finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

1 fujassal isteni, szagolgatos, kremes, finom.

kvin

2018. január 29.

A mandula miatt vártam ezt az illatot, de nem az lett az eredmény, amire számítottam. Rajtam végtelenül egyszerű illattá alakult, volt, aki szerint "sportos illatom van". Nos, szerintem ennek nem így kellene lennie. A zöldes indítással nem, ellenben a likőrössel egyetértek, rajtam is olyan, amaretto vagy diólikőr, nem éppen kellemes, majd egy sima szappan púderességévé csendesül.
Megszólalásig hasonlít az Armani She-re, kivéve az indítást, és a gyenge szilázst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Ascyra

2017. szeptember 27.

Egy itteni csere kapcsán jutottam hozzá egy szinte teljes üveghez, amit kb. 2 hónap múlva elajándékoztam egy barátnőmnek. Én a mandula miatt voltam oda érte, azért is szerettem volna, ha rajtam jól működik. De sajnos a leszáradását követően olyan erősen dominál a pézsma, hogy most, hogy már rég nincs a birtokomban, de eszembe jut, ahogy beleszagolok a bőrömbe - azonnal megfájdul a fejem és émelyegni kezdek. Nem jó érzés erre a parfümre gondolni - egy Wish-t adtam amúgy érte, de azt sem sajnálom, nagyon gyorsan el fogom felejteni mindkettőjüket. Az anyaillat messze sokkal jobb, úgyhogy inkább afelé fordulok, őt pedig maximum a barátnőmön illatolom meg olykor - nagyon nagy csalódás, főként mert tőle, kiindulva a névből, az eredeti illatból, azt gondoltam, na ez biztosan sokáig társam lesz.
Nem így lett, de nem is bánom. Tartósságával is voltak gondjaim. Mivel lehet, hogy csak rajtam nem működik, lehet, hogy nem teljes pénzkidobás - főként, hgoy a barátnőm szereti is, ezért egy gyengécske hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Vizililiom

2017. február 3.

Egy mintám volt belőle, nagyon tetszett az illata. Valószínűleg vásárolok majd belőle nagyobb kiszerelést is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

angelina69

2016. december 15.

Sokáig hezitáltam, vegyem, ne vegyem. Végül illatminta lett. Szerencsére. Tudom, hogy a kardamomos illatok túl zöldek, fűszeresek, és én szeretem is az ilyen kezdést, de ezt itt most valahogy az én orromnak nem találták el. Túl erőszakosan lett zöld, és nagyon lassan csitul el. Nekem valamelyest férfias hatást kelt. A leszáradása kellemes, bőrközeli, krémes, de már alig-alig érezhető. Úgy vagyok vele, már nagyon megválogatom melyiket veszem meg. Nem elég, ha csak egyes illatok szépek egy parfümben. Nekem legyen szép az elejétől a végéig. Ilyen szerencsére ritkán van, mert ki bírná azt pénztárcával?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

galagonyanya

2016. március 23.

Nekem tetszik ez az illat. Kezdetben inkább friss - már-már zöld - aztán egyre krémesebbé, valóban "Niveássá" válik. legalábbis rajtam. Finom, nőies tisztaságillat, picit púderes, nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek egyáltalán nem tetszik. Hétköznapra, tavasztól őszig tökéletes. Rajtam, mint említettem, lehetne tartósabb is, de semmi mást nem tudok felróni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Timi8

2016. február 20.

Azt vettem észre magamon, hogy ha parfüm akkor csak a nagggyonédesss jön be! Valahogy azokban érzem magam jòl. DE!!! Azon kaptam magam, hogy néha még nekem is elfárad az orrom, leblokkol az agyam, gondolom másnál is előfordul vmilyen formában, hogy be tud sokallni illatoktòl és olyankor jöhet az a bizonyos parfümmentes nap! Na, itt vagyok én akinél nem telhet el nap illat nélkül, mivel a saját aurám köré kell még egy illataura is, anélkül fél ember vagyok ill. üres. Az ilyen napokra szuper a tisztaságillatù parfi, mint ez is!!! Nem a virágos-citrusos-vizes kategòriára gondolok, azt én nem is szeretem, hanem erre az isteni krém-illatra!!! Nem egy bonyolult kreáciò, nem egy nagyszillázsù vagy kacér-csábìtò illat, hanem egyszerűen maga a nyugalom! Nem sok, de nem is kevés, olyan pont jò! Ajánlom jò szìvvel mindenkinek, aki kényelmes, 4-évszakos illatot keres! Ez bárhol, bármikor helyt áll!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.