Moser

Ár:   1494000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 16 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ingrid0411, Módosítva: 2015. május 11.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 16 890 Ft

Professzionális kézi hajszárító 2 db szűkítővel, két fokozatú fordulatszám és hőfok gombbal, hideg gombbal, 2100 W teljesítménnyel.

Ár: 16 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
2 év garanciával!
Sz. Csilla

2019. június 13.

Nagyon szuper hajszárító!! Az elődei pár év alatt eljutottak a túlmelegedés problémájához, ami azt jelenti konkrétan, hogy nyáron melegben, vagy ha egymás után többen használtuk, akkor leállt. Ezzel ilyen gondok sose voltak, ugyanis fodrászoknak tervezték. kb 3 éve használom. Nagyon jó a szűkítője is és erős is.

Update: kb 7-8 évet bírt úgy ,hogy minden másnap-harmadnap használtam a hajamra. A szürőjét nem tisztogattam, ezért már sok lehetett benne a haj, ami miatt leégett. Ugyanilyet vettem újra, csak 2200Watt és ionos változatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

ingrid0411

2014. július 27.

Nagyon szeretem mert tényleg ergonómikus a kialakítása. A zsinór nagyon jó hosszú ami nálam mindig előny. A hosszú hajamat is gyorsan megtudom szárítani mert jó erősen fúj. Na és végre egy hideg gomb ami kellemesen hűsít és nem langyos levegőt nyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.