Moser

Ár:   17890 Ft   Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 17 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 17 790 Ft

• Megbízható, hosszú élettartamú
  • Tradicionális Moser professzionális technológia
  • Különösen csendes és rendkívül erős készülék
  • Chromium-bevonatú precíziós vágórendszer
  • StarBlade vágófej edzett acéllal
  • MultiClick® vágóhossz állítás 7 állítási ponttal 0,1- 3 mm-ig
  • Két egyszerű kattintás, és máris pontos az illeszkedés
  • Rendkívül csendes működés és ultra-erős rezgéscsillapítás

Ár: 17 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Akciós! 19 890 Ft helyett 17 790 Ft

tenyitomi

2021. március 11.

A moser 1400-ról váltottam erre,egy kicsit erősebbet,jobbat akartam,bár az is jó volt,ez a borostával könnyebben megbirkózik.Nagyon jó a pengék kialakítása,nem szorosan illeszkednek hanem van egy kis rés,így nem ragad,tapad bele a haj ill borosta.Az egyetlen negatívum hogy/lehet csak az én példányom/a minimális hossza gyárilag nem hozza az előző rövidségét 0.7mm-t,de állítólag utána lehet állítani ha kilazítom a csavarokat és még rövidebbre vág,ezt majd egy fodrásszal megnézetem.A mostani ára 22-23 ezer,szerintem reális érte,jó erős,nyomatékos gép,jobb mint a kistesója/1400/.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.