Moser

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 17 880 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2019. február 5.

Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 17 880 Ft

• Tourmaline&Ionic technológia
  • Teljesítmény: 2200 W
  • Súly: 510 g (vezeték nélkül)
  • Levegő mennyiség: 23,4 l / sec
  • Motor: AC long-life, termosztáttal
  • Könnyen leszedhető és takarítható szűrő
  • 2 sebesség fokozat
  • 4 hőmérséklet fokozat
  • Hideg levegő fújás
  • 2,8 m vezeték

Ár: 17 880 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 18 900 Ft helyett most 17 880 Ft 2 év garanciával
Lillko1984

2019. március 1.

Ma ment tönkre 9 èv hasznàlat utân.Ès nem pihent sokat.Rendeltem is egy ugyanilyet.Lehet van szebb,designosabb.De az en rengeteg es vastagszâlú hajamhoz ez a legeslegjobb!Pillanazok alatt megszàrítom vele,szeretem.Remèlem a következő 9 èv is vele telik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

MGizella

2019. február 21.

Olyan hajszárítót kerestem, ami elég erősen szárít nem maximum hőmérsékleten is. Eddigi hajszárítóimmal mindig az volt a probléma, hogy közepes fokozaton gyengék voltak a vékonyszálú de sok hajamhoz, maximumon viszont szinte leégették a hajam. Ennél a modellnél is nagyon forró a max hőmérséklet, viszont kikísérleteztem, hogy közepes hőmérsékleten és maximum fújással nagyon hamar meg tudom szárítani a hajam anélkül, hogy károsítaná azt. Nagy pozitívuma a készüléknek, hogy mivel professzionális használatra is ajánlott, 5 m hosszú a kábele, így kényelmes a használat. Egyedül a gombok elhelyezése miatt vonok le egy pontot, mert ha az ember magának szárítja a haját zavaró, könnyű átkattintani más hőfokra/sebességre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.