MosóMami

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2018. január 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ghánai sehavaj sztearin-és olajsav mellett, esszenciális zsírsavakat, E-vitamint, karotint, allantoint és gyulladáscsökkentő triterpénalkoholokat tartalmaz. Védi a bőrt a kiszáradástól, segíti megőrizni nedvességtartalmát. Száraz, extraszáraz, irritált bőrre.

Kinga218

2020. június 16.

Mindenkinek ajánlom, azon kevés termékek egyike, amely többet tesz mint amit ígér. Nagyon száraz a bőröm, egyik télen véresre volt repedve a szám a szárazságtól, hiába kentem többféle jónak mondott ajakbalzsammal is. Végül ajánlásra kipróbáltam ezt, és minden túlzás nélkül, pár nap alatt rendbe is tette az ajkaimat, illetve a szárazabb területeket is az arcomon, amik előtte tapintásra a dörzspapírhoz voltak hasonlóak. Nem szeretem ezt a kifejezést, de ez a kenőcs tényleg csodát tett az arcommal. Az árát abszolút megéri, mert rettenetesen lassan fogy, sűrű és hatékony, kevés is elég belőle. (Elég zsíros, sok idő mire beszívódik, arcra inkább éjszakára praktikus felvinni.) Tényleg nem a legillatosabb krém, sőt, viszont még ez is jobb, mint az agyonparfümözött termékek amitől szédül az ember, és így legalább nincs benne semmi mű, bőrirritációt kiváltó anyag sem. Nekem rengeteget segített, őszintén ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

r3gina

2020. június 15.

Bármire jó, már 3x újra is vettem, de nem tudok 5 csillagot adni, mert valahogy a mostani dobozomban szemcsés a vaj és ezek nem igazán akarnak felolvadni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

BioVeganiita82

2020. június 15.

Ez a 100 %-os bio shea vaj a kedvencem évek óta. Árban és minőségben is a legjobb. Nálam alap, hogy mindig van itthon. CSODÁS!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

racheldawes

2020. március 24.

Még az ősz folyamán rendeltem meg a sok jó véleményt olvasván, de borzalmasnak találtam a szagát, ezért félretettem. Viszont a járványhelyzet miatt az utóbbi időben sokkal több (és többféle) kézfertőtlenítőt használok a munkahelyemen, aminek hatására soha nem látott állapotba kerültek a kezeim: teljesen kiszáradtak, illetve véresre repedeztek, borzasztó látványt nyújtottak. Melégelvén a dolgot, elővettem a fiók mélyéről, befogtam az orrom, és lefekvés előtt bekentem vele a kezeimet: hihetetlen, de konkrétan két alkalom után helyreállította a bőröm, teljesen begyógyította a sebeket és eltüntette a hámló, piros foltokat. Sebes, igénybe vett bőrre nagyon ajánlom, tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

petobarbi

2020. február 11.

A ligetszépe olajukkal használom és bámulatos, micsoda hatással bír! Szerintem nem váltok ezentúl másra, pedig eddig is hatékony natúrkozmetikumokat használtam, de ez árban is és minőségben is verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Wicki

2020. január 9.

Fiam miatt találtam rá, akinek érzékeny száraz a bőre. Nagyon hamar regenerálja a bőrét, szeretjük!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

nagynomy

2019. május 27.

Nagyon szeretem. A sarkamat kentem vele először, azzal csodát tett, puhává varázsolta. Szemem környékére is használom éjszakánként, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Ivy1986

2019. május 22.

Az tetszik benne h tényleg csak vaj van benne. Szeretem,főleg éjszakára. Mostanában mindig kipattof a bőrőm ahogy akármi mást rákenek,viszont tőle nem. Én szeretem az illatát de a férjem szerint csikk szaga van. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 20.

Használom, arcra (főleg csak éjszaka, vagy otthon), szájra, testre, kézre. Nagyon szépen helyrehozza a télen kiszáradásra, kirepedezésre hajlamos kezeimet. Viszont hajvégápolóként a kedvencem. Vékonyszálú, göndör hajam van, törölközőszáraz hajvégekbe masszírozok bele egy kicsit. Gyönyörű, csillógó, definiált loknijaim lesznek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Bellita

2019. január 28.

Általában a számra és kezemre szoktam használni, meg vagyok elégedve vele, puhítja a bőröm.
Hamarabb gyógyulnak meg a sebek is legyen az akár égési is, ha a shea vajat rákenem mindennap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)