MosóMami

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2018. január 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ghánai sehavaj sztearin-és olajsav mellett, esszenciális zsírsavakat, E-vitamint, karotint, allantoint és gyulladáscsökkentő triterpénalkoholokat tartalmaz. Védi a bőrt a kiszáradástól, segíti megőrizni nedvességtartalmát. Száraz, extraszáraz, irritált bőrre.

nagynomy

2019. május 27.

Nagyon szeretem. A sarkamat kentem vele először, azzal csodát tett, puhává varázsolta. Szemem környékére is használom éjszakánként, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Ivy1986

2019. május 22.

Az tetszik benne h tényleg csak vaj van benne. Szeretem,főleg éjszakára. Mostanában mindig kipattof a bőrőm ahogy akármi mást rákenek,viszont tőle nem. Én szeretem az illatát de a férjem szerint csikk szaga van. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 20.

Használom, arcra (főleg csak éjszaka, vagy otthon), szájra, testre, kézre. Nagyon szépen helyrehozza a télen kiszáradásra, kirepedezésre hajlamos kezeimet. Viszont hajvégápolóként a kedvencem. Vékonyszálú, göndör hajam van, törölközőszáraz hajvégekbe masszírozok bele egy kicsit. Gyönyörű, csillógó, definiált loknijaim lesznek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Bellita

2019. január 28.

Általában a számra és kezemre szoktam használni, meg vagyok elégedve vele, puhítja a bőröm.
Hamarabb gyógyulnak meg a sebek is legyen az akár égési is, ha a shea vajat rákenem mindennap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

anette0118

2018. december 8.

Tavaly vettem egyet, azzal nagyon meg voltam elégedve.
Mivel ismét elkél ebben a hidegben, megint beszereztem.
Sajnos vagy kifogtam egy rosszabb minőséget, vagy nem tudom, de ez kifejezetten darabos, kristályos, alig kenhető. :(
Remélem tényleg csak kifogtam egy "gyengébbet", nem pedig megváltoztattak valamit rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Tavaly vettem egyet, azzal nagyon meg voltam elégedve.
Mivel ismét elkél ebben a hidegben, megint beszereztem.

LexiR

2018. szeptember 15.

Elengedhetetlen testápoló nekem alvás elött. Nagyon puha tőle a bőr, és sima. Arcra testre egyaránt tökéletes. Arcra pici elég, hogy reggelre teljesen felszívódjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

Mindig van itthon. Babapopótól apa kirepedt kezéig mindenre jó. Ha a nyári nagy melegben megolvad és lassan visszadermed, lehetnek benne kis csomócskák amik nehezebben olvadnak a kéz melegétől. Nem rontja a minőséget, de ha valakit zavar fel kell olvasztani, (óvatosan mert 60 °C-on romlik a minősége) jól megkeverni és mélyhűtőbe rakni. Ha hirtelen hűtik le nem lesz csomós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

colorete

2018. augusztus 8.

Szerettem volna egy természetes hidratálót kombinált arcbőrömre. Erre a célra nem igazán vált be, nekem túl nehéz, zsíros, zavar, hogy nem szívodik be: nappal nem akarok fénylő arccal mászkálni, éjjel meg hason alszom, és az egész a párnán landol. Minden másra viszont nagyon jó, testápolónak, ajakápolónak, házi készítésű kenceficék alkotóelemének. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

anneshirley

2018. július 16.

Kéz- és lábkrémként, ajakbalzsamként, illetve bármilyen kiszáradt bőrfelületre használom és imádom, különösen télen. Mindig van itthon, vagy ez vagy valamilyen másik márka (nagy különbséget nem vettem észre a különböző márkák között, már ami a hatást illeti). Időnként E-vitamin olajjal keverem, úgy még jobb a hatása. Arcra viszont legfeljebb alkalomszerűen kenem, mert oda nekem túl gazdag és zsíros, így hamar pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

viragnyelven

2018. május 19.

Kb 7 éve kedvenc testapolom a shea vaj, használtam már több félét. Egy ideje ezt veszem mindig újra, tok jó árban van, a minőségében sincs szerintem kivetnivaló. Szeretem, mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)