MosóMami

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2018. január 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ghánai sehavaj sztearin-és olajsav mellett, esszenciális zsírsavakat, E-vitamint, karotint, allantoint és gyulladáscsökkentő triterpénalkoholokat tartalmaz. Védi a bőrt a kiszáradástól, segíti megőrizni nedvességtartalmát. Száraz, extraszáraz, irritált bőrre.

csiges

2021. február 19.

2020.03.11. (3. doboz)
Ára: 1690 Ft, az előző csomag 1390 Ft volt, (2016-ban) amit pedig előtte vettem 1000-1100 között, szóval eléggé megy fel az ára...

2020.10.05. (4. doboz)
Imádom! Szerintem a mostani doboz, már a negyedik, amit megvettem.
Nagyon puha lesz tőle az arcbőröm, a kezem bőre, sőt én ricinus olajos hajpakolásba is szoktam tenni belőle, annyira jó!
Nem okoz pattanásokat, sem bőrirritációt.
Továbbá imádom az illatát is! ❤️❤️❤️❤️❤️

2020.10.19. (5. doboz)
Az ára elég gyorsan vágtat a végtelenbe: már 1990 Ft, persze ettől még nagyszerű, ❤️ csak nem vagyok felkészülve, hogy a következő alkalommal mindig több 300-400 forinttal.

2021.02.19.
Egyébként akkor lettem nagy fanja a shea vajnak, mikor azt olvastam róla hogy segít a pattanás utáni hegek "feltöltésében". Sajnos ilyet nem vettem észre, viszont nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

2020.03.11. (3. doboz)

2020.10.05. (4. doboz)
Imádom! Szerintem a mostani doboz, már a negyedik, amit megvettem.
Nem okoz pattanásokat, sem bőrirritációt.
Továbbá imádom az illatát is! ❤️❤️❤️❤️❤️

2020.10.19. (5. doboz)

2021.02.19.

Rowonka

2021. január 24.

Nagyon jó cucc, a tégelyben szilárd, viszont testhőmérsékleten már olvad (értsd kézbe kimérve).

Borotválkozás után arcra használom, körömvágás után pedig az ujjvégekre, mindkét esetben fantasztikus munkát végez! After shavet azóta nem használok, mióta van itthon shea vajam!

Óvatosan kell bánni vele, mert színtiszta zsiradék, tehát túl sokat ne vigyél fel az arcodra, mert állni fog rajta egy zsíros bevonat. Ki kell tapasztalnia mindenkinek, hogy hogyan érdemes használni.

Kókuszzsírral és kakaóvajjal is lehet keverni, különböző arányokban és akkor lehet belőle kézkrém, ajakápoló, stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Szandrushka

2020. november 3.

Főleg arckrém helyett szoktam használni, annak viszont a legjobb! Éjszakára kenem fel, így van ideje felszívódni, mert elég nehéz érzete van a bőrön, viszont zsírosító hatását szerencsére nem tapasztaltam. Használtam már kézkrémnek, ajakápolónak, amikre szintén tökéletesen bevált. Nincs tele mindenféle káros adalékanyaggal, egyedül a szaga, amit nehezen tudok elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Kinga218

2020. június 16.

Mindenkinek ajánlom, azon kevés termékek egyike, amely többet tesz mint amit ígér. Nagyon száraz a bőröm, egyik télen véresre volt repedve a szám a szárazságtól, hiába kentem többféle jónak mondott ajakbalzsammal is. Végül ajánlásra kipróbáltam ezt, és minden túlzás nélkül, pár nap alatt rendbe is tette az ajkaimat, illetve a szárazabb területeket is az arcomon, amik előtte tapintásra a dörzspapírhoz voltak hasonlóak. Nem szeretem ezt a kifejezést, de ez a kenőcs tényleg csodát tett az arcommal. Az árát abszolút megéri, mert rettenetesen lassan fogy, sűrű és hatékony, kevés is elég belőle. (Elég zsíros, sok idő mire beszívódik, arcra inkább éjszakára praktikus felvinni.) Tényleg nem a legillatosabb krém, sőt, viszont még ez is jobb, mint az agyonparfümözött termékek amitől szédül az ember, és így legalább nincs benne semmi mű, bőrirritációt kiváltó anyag sem. Nekem rengeteget segített, őszintén ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

r3gina

2020. június 15.

Bármire jó, már 3x újra is vettem, de nem tudok 5 csillagot adni, mert valahogy a mostani dobozomban szemcsés a vaj és ezek nem igazán akarnak felolvadni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

BioVeganiita82

2020. június 15.

Ez a 100 %-os bio shea vaj a kedvencem évek óta. Árban és minőségben is a legjobb. Nálam alap, hogy mindig van itthon. CSODÁS!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

racheldawes

2020. március 24.

Még az ősz folyamán rendeltem meg a sok jó véleményt olvasván, de borzalmasnak találtam a szagát, ezért félretettem. Viszont a járványhelyzet miatt az utóbbi időben sokkal több (és többféle) kézfertőtlenítőt használok a munkahelyemen, aminek hatására soha nem látott állapotba kerültek a kezeim: teljesen kiszáradtak, illetve véresre repedeztek, borzasztó látványt nyújtottak. Melégelvén a dolgot, elővettem a fiók mélyéről, befogtam az orrom, és lefekvés előtt bekentem vele a kezeimet: hihetetlen, de konkrétan két alkalom után helyreállította a bőröm, teljesen begyógyította a sebeket és eltüntette a hámló, piros foltokat. Sebes, igénybe vett bőrre nagyon ajánlom, tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

petobarbi

2020. február 11.

A ligetszépe olajukkal használom és bámulatos, micsoda hatással bír! Szerintem nem váltok ezentúl másra, pedig eddig is hatékony natúrkozmetikumokat használtam, de ez árban is és minőségben is verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Wicki

2020. január 9.

Fiam miatt találtam rá, akinek érzékeny száraz a bőre. Nagyon hamar regenerálja a bőrét, szeretjük!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

nagynomy

2019. május 27.

Nagyon szeretem. A sarkamat kentem vele először, azzal csodát tett, puhává varázsolta. Szemem környékére is használom éjszakánként, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)