MosóMami

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Véleményem szerint, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Marokkói argánolaj, amely hozzá keverhető krémekhez vagy hajápolókhoz. Hajvégekre is szuper pakolás készíthető belőle.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mia0602

2020. szeptember 12.

Volt pár hajápolóm amiben volt argánolaj és nagyon jól működött. Gondoltam egy tömény olaj még jobb lesz.
De nem! A hajam gubancos, fénytelen, sprőd akkor is ha használom. Az arcomon se segít, sőt a ráncaim sokkal erősebben látszanak ha ezzel kenem. A kezeimre használtam el, de ott se művelt csodát. És a szaga...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

handig

2020. június 16.

Én cask ezt az olajat használom az arcomra arcápolónak és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon száraz alapvetően a bőrőm, és ez karban tarja. MIndenképp fontos hogy az ember nedves bőrre vigye fel, és maszírozza be. Nekem nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Audry1

2019. szeptember 7.

Picit nehezebben szívja be az arcbőröm. Esténként szoktam felkenni vékonyabb rétegben, reggelre viszont szépen beszívódik és egyáltalán nem hagy nyomot az ágyneműn. Nagyon szép, sima, élettel telibb lesz tőle a bőröm, viszont arra figyelni kell, hogy minden olaj előtt be kell nedvesíteni a bőrfelületet, hogy jobban beszívódhassanak a hatóanyagok. Hajolajomba, pakolásként is használom részben (pár másik olaj mellett), szerintem jó szolgálatot tesz. Ár/érték arányban is tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Mochi

2018. október 21.

Pár hete használom, csodálatos, rögtön beszívja a bőröm, ha nedves bőrre kenem.
Önmagában heti egyszer használom, viszont az Alveola Aloe Vera géljével és teafaolajjal összekeverve a nappali, esti, mindenes krémem lett Örökre. (Shea vajat is heti 1-2x azért beavatom a napi rutinomba)
Fix összetevőjű, nem kell félnem a pattanásoktól, mert mindegyik 0 komedogén indexű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Pár hete használom, csodálatos, rögtön beszívja a bőröm, ha nedves bőrre kenem.

Monkamonkey

2018. október 17.

Barátnőmtől kaptam ajándékba kb egy hónapja, mert neki nagyon bevált. Gondolta meglep vele engem. Arcomra használom napi rendszerességgel, és csak jó véleményt tudok róla mondani: a bőröm sokkal puhább lett, és kellemes tapintású.
Aki az írta lentebb, hogy jobban látszanak a ráncai mióta használja, kiváncsi lennék hogy hogyan használja?? Én mindig vizes bőrre vviszem fel, sok helyen így javasolják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

alexandra326

2018. január 30.

Én csak a hajamra használom, az arcbőröm nem igényel ilyen fokú hidratálást. A hajpakolásomba szoktam csepegtetni és a hajamon rajta hagyni (szigorúan kihagyva a töveket). Akár egy óráig is fent szoktam hagyni. Alaposan ki kell öblíteni, de az eredmény engem meggyőzött: puha és fényes haj. Elég kéthetente alkalmaznom ezt a módszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

SzySza

2017. november 9.

Anno megvettem, mert arganolaj es kell. Azota elfogyott egy uveggel, de nem estem hanyatt tole. Sajnos a boromre semmit nem ert, testapoloba keverve hasznalgattam el, illetve a hajmosas utan egy nagyon minimalisat eloszlattam a hajvegeimen. Szaradas utan jo puha volt a hajam tole. Sokan irjak, hogy az arganolaj sotetebb es van egy furi illata. Nos sajnos ennek se furi illata, se sotet szine. Olyan, mint a sima etolaj, szinre. Vannak ennel jobb termekek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

torne

2017. március 22.

Én is úgy vettem észre, hogy jobban látszanak a pici ráncaim amióta használom :( Már csak a hajamra fogom használni, updatelek ha arra jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Dumitutoj

2017. március 15.

Szülések után (vagy a kor miatt?) kijött az arcomon két, kb. 1cm átmérőjű barna folt. Az egyik sötétebb volt, a másik halványabb. Neten keresgélve olvastam, hogy az argánolaj szépen halványítja az ilyen foltokat, ezért vettem meg a terméket.
5 hónapja használom, reggel-este bekenem a foltjaimat, és nagyon szépen javulnak. A halványabbik már alig látszik, és a sötétbarna is szépen világosodik.
Ezen felbuzdulva elkezdtem kenni vele a "pofimat" is, hadd dolgozzon ott is. :-) Na, ez már nem jött be.: pikkelyszerű, furcsa fogású lett tőle a bőröm, mintha kiszárította volna. Így ezt abba is hagytam, maradtam csak a foltok javításánál.
Úgy gondolom, kipróbálok egy drágábbat is, ezt pedig elhasználom a hajamra. (Ott még nem próbáltam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 15.

Olympia

2017. február 3.

A mannás argánolajat váltottam le erre. Árban sokkal kedvezőbb és ugyanazt tudja. Hajápolóként használom egyébként, selymesen csillog tőle a hajam, nekem ez így 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil