MosóMami

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enikova, Módosítva: 2014. július 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Finomítatlan, minőségi avokádóolaj; bőrre és hajra is kíváló regeneráló hatású. Kézkrémekbe különösen jó adalék, jótékony hatását főképp öregedő bőrre fejti ki. Kissé viaszos jellegű olaj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Maja92

2016. szeptember 13.

Arcmasszázshoz szoktam használni, valamint szemöldökömre és szempilláimra szintén mosómami ricinus olajjal keverve, nagyon jó.

Update: Még azt hozzátenném, a gyulladt pattanásokat is lehúzza reggelre ha ezzel masszírozom az arcomat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

ayse

2016. január 2.

Arcra nagyon jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Arcra nagyon jo.

86csilla21

2015. április 20.

Arcomra kenem, imádom. szépen hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Arcomra kenem, imádom. szépen hidratál

enikova

2014. február 11.

Zöld színű, folyós állagú, "zöld" illatú. Főleg hajpakolásba használom. Kevés kell belőle, sokáig elég a kis kiszerelés is. 4 pont, mert önmagában nekem nem volt elég hatásos, keverve viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil