MosóMami

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kókuszos és kávés aroma jellemzi ezt a bio, Fair Trade növényi vajat, mely krémek remek összetevője lehet. Állagában, tulajdonságaiban a kókuszvajhoz áll közel, de annál kissé zsírosabb, tömörebb vaj. Érdemes lazább olajjal keverni, hogy gyorsabban felszívódjon a bőrön. Hajvégápolónak önmagában is kitűnő, akár hajwax is készíthető belőle.

Shasta603

2018. október 13.

Ezt a vajacskát is nagyon szeretem! Leggyakrabban testápolóként használom, önmagában. Hasonlóan a kókuszvajhoz, 25 fok korül már folyékony, így nagyon könnyű a (nyirkos) bőrre felvinni. A "rohanós" napokon nagy segítség, mert rendkívül gyorsan fölszívódik, és kellően táplál-puhít is. Az illata pedig enyhe, kókuszos-kávés ... szóval finom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 13.

ayse

2016. február 22.

Ez irto szuper arcra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

Ez irto szuper arcra

bpe

2015. december 14.

szval, babassu vaj. :)

izgalmas és ennek ellenére erősen negligált cucc, pedig (még itthon is..) fillérekbe kerül.

ezeket tudja: http://www.onlyfoods.net/babassu-oil.html

én az arcomra és a hajamra is felkenem, nem lesz tőle zsíros, csak szép halványan fényes. 100ml-es, pofás kis flakonban árulja már újabban a fenti "gyártó", kb. négy sajtburger áráért; ezt amúgy most hosszú percekig kerestem, mert 20 éve nem ettem. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

szval, babassu vaj. :)

ezeket tudja: http://www.onlyfoods.net/babassu-oil.html